کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان


اسکن پا چیست؟Reviewed by سلگی on Jun 29Rating: 5.0اسکن پا چیست؟اسکن پا فرایندی است که در آن شخص به وسیله دستگاه های ویژه معاینه و مورد آزمایش قرار می گیرد. در طول اسکن، با استفاده از سیستم های اسکنر، تسهیم فشار در بخش های متنوع پا بررسی می شود. این اسکن به شخص این فرصت را می دهد که به استنباط کامل تری از ساختار پا و کارکرد آن دسترسی پیدا کند.

اسکن پا چیست؟

اسکن پا چیست؟ موضوعی است که قصد داریم در این مقاله درباره ی آن بنویسیم.

اسکن پا فرایندی است که در آن شخص به وسیله دستگاه های ویژه معاینه و مورد آزمایش قرار می گیرد. در طول اسکن، با استفاده از سیستم های اسکنر، تسهیم فشار در بخش های متنوع  پا بررسی می شود. این اسکن به شخص این فرصت را می دهد که به استنباط کامل تری از ساختار پا و کارکرد آن دسترسی پیدا کند. افزون بر آگاهی های کسب شده از اسکن، شخص هم بایستی در خصوص مسئله و دردی که دارد با متخصص مشورت نماید تا پزشک معالج به هر نوع ناهنجاری آگاهی یابد و دیدگاه جامع تری نسبت به احتیاجات فرد داشته باشد.

تحلیل استاتیک اسکن پا

اسکن پا
کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان

تحلیل استاتیک اسکن پا گونه ای بررسی پا و شرایط بدن است و زمانی صورت می گیرد که شخص روی پا ایستاده باشد. این تجزیه و تحلیل مفروضاتی در خصوص تسهیم فشار و وزن وارده بر روی بخش های متنوع پا را فراهم می سازد. معلومات به دست آمده از تحلیل استاتیک اسکن پا به بازشناسی کشش های ماهیچه ای اسکلتی کمک بسزایی می کند. برای اعمال این تست بایستی به وضعیت راحت بر روی یک سکو بایستید. پس از آن کامپیوتر عکس گرافیکی و با رنگ های متنوع تمهید می کند و تسهیم فشار بر روی کف هر دو پا را نشان می دهد.

تحلیل دینامیکی

تحلیل دینامیکی اسکن پا گونه ای ارزشیابی است که نیرو های اعمال شد.ه به بخش های متنوع پا زمان دویدن، قدم زدن بر روی اسکنر پا را تخمین می زند. معلومات کسب شد.ه از این تجزیه و تحلیل نمایانگر کارکرد و بیومکانیک پاها می باشند که در بازشناسی صدمه سودمند می باشند. امکان دارد که از شخص درخواست شود که در برابر یک سکو گام بردارد یا بدود، پس از آن حرکات او را مورد وارسی قرار می دهند. هدف از تحلیل دینامیکی اسکن پا وارسی این مسئله است که آیا حرکات شخص معمولی و عادی هستند یا خیر؟ در این شیوه کامپیوتر معلومات تصویری و عددی در خصوص پا ها مهیا می سازند. معلومات کسب شد.ه به وسیله پزشک مورد بررسی قرار می گیرند.

کلینیک تخصصی ارتوز و پروتز آرمیس طب مفتخر است با به کار گیری کارشناسان مجرب ارتوپدی فنی  آماد.ه  ارائه خدمات زیر به کلیه ی بیماران و مراجعه کنندگان گرامی باشد:

۱-   طراحی و ساخت انواع اسپلینت های کودکان و بزرگسالان

۲-  بریس های اصلاح کننده دفورمیتی های زانو و انحراف ستون فقرات و وسایل کمکی مختلف جهت اندام ها

۳- طراحی و ساخت  پروتزها ی اندامها شامل زیبایی، مکانیکی و الکترونیکی

۴- اسکن فشاری کف پا و تجزیه و تحلیل راه رفتن با دستگاه های پیشرفته

۵-  ساخت کفی طبی با روش های قالبگیری، CAD/CAM و…

۶- ساخت انواع کفی طبی و کفش طبی کودکان، کف پای صاف، دیابتی، دفورمیتی های پا، خارپاشنه و…

۷- درمان انحراف ستون فقرات بدون جراحی

۸- درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی

۹- درمان صافی کف پا بدون جراحی

۱۰ – ساخت بریس – ساخت ارتوز

و کلیه ی خدمات مرتبط با ارتوپدی در کلینیک ارتوپد فنی آرامیس طب انجام می شود. جهت اخذ مشاوره همواره میتوانید در ساعات کاری کلینیک با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳

موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *