استفاده از کفی طبی ورزشی برای رفع مشکلات پا

کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان


کفی طبی؛ کاربرد و عملکرد (پارت ۳)Reviewed by سلگی on Mar 20Rating: 5.0کفی طبی؛ کاربرد و عملکرد (پارت 3)کفی طبی یکی از انواع تجهیزات پزشکی است که توسط متخصص پا یا متخصص اطفال ساخته می شوند. این کفی ها درد ناشی از ناهنجاری های پا را تسکین می دهند. چرا که هر یک از آنها متناسب با مشکلات و ناهنجاری های کف پا ساخته شده اند و بدین ترتیب با پشتیبانی کامل از کف پا هنگام راه رفتن موجب بهبود و تسکین درد می شوند.

کفی طبی؛ کاربرد و عملکرد (پارت ۳)

کفی طبی، کفی طبی؛ کاربرد و عملکرد (پارت ۳) موضوعی است که در این مقاله درباره آن صحبت می‌کنیم.

راحتی پا با کفی طبی

طبق تحقیقات صورت گرفته پای افراد متناسب با کار یا فعالیتی که به صورت روزانه انجام می دهند، نیازمند کفش های متفاوتی است. بنابراین ممکن است کفشی برای پای یک شخص مناسب بوده ولی برای فرد دیگر خیر. همچنین خرید انواع و اقسام کفش ها برای انواع فعالیت های روزانه مانند رفتن به سرکار، پیاده روی، ورزش کردن، مهمانی، خرید و … برای بسیاری از افراد توجیه اقتصادی ندارد و هزینه بر می باشد. استفاده از کفی طبی می تواند این مشکلات را حل کرده و موجب راحتی کفش هنگام پوشیدن شود. اما نکته مهمی که هنگام خرید کفی‌های طبی باید به آن توجه کرد فرم پا و معضلات و مشکلات پزشکی است که فرد ممکن است با آنها درگیر باشد. در واقع نحوه خرید کفی‌های طبی در ایجاد راحتی پا بسیار حائز اهمیت است.

دانستنی هایی در خصوص انواع کفی طبی
کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان

نکات مهم هنگام خرید کفی‌های طبی

مهم ترین نکته در خصوص خرید کفی طبی این است که بدانیم کفی طبی را برای رفع چه مشکلی می خواهیم. به عنوان مثال کف پای صاف یکی از موارد شایع مشکلات پا به خصوص در کودکان است و موجب عدم تعادل کودک در هنگام راه رفتن می شود. بنابراین کفی های ۴ / ۳ گزینه مناسبی برای کودکان با پای صاف می باشد. زیرا دارای قوس بوده و به کودک در حفظ تعادل و کاهش درد عضلانی کمک می کند. در موارد دیگر فرد نیاز به کفی هایی با پشتیبانی کامل دارد که درد های کف پا را کاهش دهد. بنابراین استفاده از کفی های ورزشی توصیه می شود. در بعضی موارد فرد نیاز به تعادل بیشتر هنگام راه رفتن و انعطاف پذیری کف کفش دارد. در این موارد توصیه می شود که از کفی پالس و کفی مخصوص سفر استفاده شود. افراد دیگری که مشکلات شدید و حاد ندارند می توانند از کفی های تخت و راحت استفاده کنند.

کلینیک تخصصی ارتوز و پروتز آرمیس طب مفتخر است با به کار گیری کارشناسان مجرب ارتوپدی فنی آماده ارایه خدمات زیر به کلیه ی بیماران و مراجعه کنندگان گرامی باشد:

۱- طراحی و ساخت انواع اسپلینت های کودکان و بزرگسالان

۲- بریس های اصلاح کننده دفورمیتی های زانو و انحراف ستون فقرات و وسایل کمکی مختلف جهت اندام ها

۳- طراحی و ساخت پروتزها ی اندامها شامل زیبایی، مکانیکی و الکترونیکی

۴- اسکن فشاری کف پا و تجزیه و تحلیل راه رفتن با دستگاه های پیشرفته

۵- ساخت کفی‌طبی با روش های قالبگیری، CAD/CAM و…

۶- ساخت انواع کفی طبی و کفش طبی کودکان، کف پای صاف، دیابتی، دفورمیتی های پا، خارپاشنه و…

۷- درمان انحراف ستون فقرات بدون جراحی

۸- درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی

۹- درمان صافی کف پا بدون جراحی

۱۰- ساخت بریس – ساخت ارتوز

و کلیه ی خدمات مرتبط با ارتوپدی در کلینیک ارتوپد فنی آرامیس طب انجام می شود. جهت اخذ مشاوره همواره میتوانید در ساعات کاری کلینیک با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳

موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *