بریس آرنجReviewed by آرامیس طب on Jun 24Rating: 5.0

بریس آرنج

بریس آرنج

بیشتر بیمارانی که در قسمت خارجی آرنج خود درد های دارند یا براثر بازی تنیس یا بر اثر کار بیش از حد و بدون توجه با دست است . اگر این نوع درد های آرنج در قسمت داخلی باشد به آنها درد آرنج گلف گفته می شود و این درد به دلیل آسیب قسمت های عضلات و تاندونهای آرنج شخص می باشد. برای برطرف شدن این نوع بیماریها می توان از بریس آرنج  استفاده نمود و در صورت زیاد بودن شدت بیماری می توان روشهای دیگر را انجام داد.

بریس

درمان بیماریهای مرتبط با آرنج

"<yoastmark

به سه روش میتوان این بیماری را درمان و کنترل می کنند.

  • بریس های طبی

    بریس طبی برای آرنج به همراه سرما درمانی می‌تواند علائم استئو آرتریت را از بین ببرد. از جنس سخت و نرم تشکیل می شود و مورد استفاده ان بستگی به میزان آسیب آرنج شخص دارد. بریس آرنج باعث می شود قسمت آرنج را برای مدتی بطور ثابت نگه دارد و آرنج فرد با بستن آن  از هرنوع فشار در امان خواهد بود و همچنین درد ناحیه آرنج به مرور زمان کم خواهد شد.

  • استفاده از بریس طبی بعد از عمل جراحی

جراحی های زیادی بر روی آرنج برای درمان التهابات تاندون ها و بازسازی آنها ، جراحی برروی آرنج شکست.ه، درمان آرتروز آرنج. درمان درد در ناحیه عصب آرنج و یا آسیب هایی که از بالا برد.ن آرنج بوجود می آید انجام می شود.  اصولا بعد از این نوع جراحی ها از بریس آرنج برای ثابت نگه داشتن قسمت آرنج استفاده می شود.

  • تزریق کورتیزون

برای آرتروز روماتوئید آرنج، تزریق کورتیزون می‌تواند التهاب را برای مدت ۲ تا ۳ ماه کاهش دهد. قبل از تزریق کورتیکو استروئید، پزشک مایع درون مفصل آرنج را با فروکردن یک سوزن بیرون می‌کشد.

کفی طبی – کفش طبی – بریس – اسکن پا – صافی کف پا – زانوی پرانتزی – ستون فقرات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *