استفاده از کفی طبی ورزشی برای رفع مشکلات پا

کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان


انواع کفی طبی (پارت ۲)Reviewed by سلگی on Mar 18Rating: 5.0انواع کفی طبی ( پارت 2)کفی طبی یکی از انواع تجهیزات پزشکی است که توسط متخصص پا یا متخصص اطفال ساخته می شوند. این کفی ها درد ناشی از ناهنجاری های پا را تسکین می دهند. چرا که هر یک از آنها متناسب با مشکلات و ناهنجاری های کف پا ساخته شده اند و بدین ترتیب با پشتیبانی کامل از کف پا هنگام راه رفتن موجب بهبود و تسکین درد می شوند.

انواع کفی طبی (پارت ۲)

کفی طبی، انواع کفی طبی (پارت ۲) موضوعی است که در این مقاله درباره آن صحبت می‌کنیم.

کفی های ارتوکسیک

این نوع از کفی طبی اغلب برای ورزشکاران و یا برای زمان ورزش استفاده می شود و به طور عادی و عمومی مورد استفاده قرار نمی گیرد. اما در مواردی مانند کفش های پاشنه بلند برای بانوان و یا بچه هایی که پاهای در حال رشد دارند می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

کفی طبی سوپر فیت

این نوع از کفی‌های طبی از جمله جدید ترین و تخصصی ترین کفی‌های طبی به شمار می روند. این نوع کفی ها جز کفی های قابل تنظیم بوده و می توان ارتفاع و یا قوسی که ایجاد می کنند را تنظیم نمود. انعطاف پذیری قابل توجه این کفی ها موجب شده که طرفداران بسیاری داشته باشند. این نوع از کفی طبی برای بیماران خاص مانند فاشئیت پلانتار نیز تجویز می گردد.

کلینیک ارتوپدی فنی
کفش طبی ، کفی‌طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان

کفی‌ های طبی برای کفش پاشنه بلند

امروزه پوشیدن کفش پاشنه بلند برای بانوان امری اجتناب ناپذیر است. کفش های پاشنه بلند باعث افزایش فشار به پا و مخصوصا انگشتان می شود. کفی های کفش پاشنه بلند با کاهش فشار وارده به پا موجب راحتی بیشتر کفش شده و همچنین از تاول زدن پا و انگشتان نیز جلوگیری می کند.

برای بسیاری از فعالیت های روزانه مانند دویدن، پیاده روی، ورزش کردن و … نیز کفی‌های طبی مناسب وجود دارد. اگر جز افرادی هستید که بدون داشتن مشکلات ارتوپدی و یا ساختاری، در هنگام پیاده روی و فعالیت های روزانه دچار کمر درد و پا درد می شوید، احتمالا از کفش نامناسب استفاده می کنید. در این شرایط استفاده از کفی‌طبی مناسب می تواند موجب کاهش فشار در ناحیه پا شده و به طبع باعث کاهش درد و تورم در قسمت های مختلف پا مانند انگشتان و کف پا گردد. استفاده از کفی‌های طبی بهترین راه برای استاندارد کردن کفش و صندل می باشد.

کلینیک تخصصی ارتوز و پروتز آرمیس طب مفتخر است با به کار گیری کارشناسان مجرب ارتوپدی فنی آماده ارایه خدمات زیر به کلیه ی بیماران و مراجعه کنندگان گرامی باشد:

۱-   طراحی و ساخت انواع اسپلینت های کودکان و بزرگسالان

۲-  بریس های اصلاح کننده دفورمیتی های زانو و انحراف ستون فقرات و وسایل کمکی مختلف جهت اندام ها

۳- طراحی و ساخت پروتزها ی اندامها شامل زیبایی، مکانیکی و الکترونیکی

۴- اسکن فشاری کف پا و تجزیه و تحلیل راه رفتن با دستگاه های پیشرفته

۵-  ساخت کفی‌طبی با روش های قالبگیری، CAD/CAM و…

۶- ساخت انواع کفی طبی و کفش طبی کودکان، کف پای صاف، دیابتی، دفورمیتی های پا، خارپاشنه و…

۷- درمان انحراف ستون فقرات بدون جراحی

۸- درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی

۹- درمان صافی کف پا بدون جراحی

۱۰ – ساخت بریس – ساخت ارتوز

و کلیه ی خدمات مرتبط با ارتوپدی در کلینیک ارتوپد فنی آرامیس طب انجام می شود. جهت اخذ مشاوره همواره میتوانید در ساعات کاری کلینیک با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳

موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *