درمان زانوی پرانتزی,درمان زانوی پرانتزی با ورزش,درمان زانوی پرانتزی در بزرگسالان,درمان زانوی پرانتزی بدون عمل,درمان زانوی پرانتزی با جراحی,درمان زانوی پرانتزی با لیزر,درمان زانوی پرانتزی در کودکان,درمان زانوی پرانتزی با طب سنتی,درمان زانوی پرانتزی با فیزیوتراپی,درمان زانوی پرانتزی بزرگسالان,

درمان زانوی پرانتزی و جراحی بازReviewed by ندا سلگی on Feb 16Rating: 4.5 درمان زانوی پرانتزی و جراحی باززانوی پرانتزی در کودکان,زانوی پرانتزی,زانوی پرانتزی+درمان,زانوی پرانتزی حرکات اصلاحی,زانوی پرانتزی ارثی,زانوی پرانتزی چیست,زانوی پرانتزی چگونه درمان میشود,زانوی پرانتزی در بزرگسالان,زانوی پرانتزی خفیف,زانوی پرانتزی نی نی سایت,

درمان زانوی پرانتزی و جراحی باز

درمان زانوی پرانتزی و جراحی باز ، در این مقاله قصد داریم تا در مورددرمان زانوی پرانتزی و جراحی باز بنویسیم . اما بهتر از قبل از پرداختن به موضوع درمان زانوی پرانتزی و جراحی بازن در خصوصدرمان شکستگیها با جراحی باز و ثابت کردن آن صحبت کنیم تا در مقالات بعدی بتوانیم درک بیشتری از موضوع درمان زانوی پرانتزی و جراحی باز داشته باشیم. ( درمان زانوی پرانتزی و جراحی باز  )

درمان شکستگیها با جراحی باز و ثابت کردن آن ( Open Reduction & Internal Fixation)

مواردی که اقدام به جا انداختن باز شکستگی با عمل جراحی میکنیم عبارتند از:

جوش خوردن شکستگی,جوش خوردن شکستگی پا,جوش خوردن شکستگی لگن,جوش خوردن شکستگی انگشت پا,جوش خوردن شکستگی مهره کمر,جوش خوردن شکستگی مچ دست,جوش خوردن شکستگی ساق پا,جوش خوردن شکستگی بینی,جوش خوردن شکستگی انگشت دست,جوش خوردن شکستگی کف پا,

۱٫ مواردی که جا انداختن بسته امکان نداشته باشد.
۲٫ تکه شکسته کوچک باشد و نتوان آن را در جای خود ثابت کرد.
۳٫ تکه شکسته درون مفصل گیر کرده باشد.
۴٫ بافتهای نرم ٬ بین تکههای شکسته گیر کرده باشد و مانع جا افتادن آن شود. ( درمان زانوی پرانتزی و جراحی باز  )
۵٫ شکستگی درون مفصلی و با جابجایی همراه باشد.
۶٫ در مواردی که بیمار پیر است و به راه انداختن هرچه زودتر اوبرای جلوگیری از عفونتهای تنفسی ادراری و زخمهای بسترضروری باشد.
۷٫ در بعضی از بیماران مبتلا به تومورهای بدخیم مانند میلوم  متعدد که نگه داشتن بیمار در بستر به مدت طولانی برای حال عمومی او خطرنا ک است.
۸٫ در مواردی که تخت بیمارستانی به قدر کافی در دسترس نباشدو یا تعداد بیماران زیاد باشد (مثلاً در مواقع جنگ ).
۹٫ گاه از نظر اقتصادی باصرفهتر است که شکستگی را با عمل جراحی ثابت کرد و بیمار را هرچه زودتر از بیمارستان مرخص نمود تا به کار خود بازگردد.
۱۰ . بالاخره شکستگی بعضی از استخوانها که باید حتماً به وسیله عمل جراحی معالجه شوند مثل شکستگی گردن استخوان ران و شکستگی ساعد با جابجایی در بزرگسالان.
در هر حال ٬ جراح باید عوارض عمل جراحی را در نظر بگیردو سپس اقدام به عمل جراحی کند. در کودکان بندرت باز کردن شکستگی و ثابت کردن آن به وسیله عمل جراحی ضرورت پیدامیکند و غالباً میتوان شکستگی را با جا انداختن بسته و یاکشش معالجه کرد.
در جا انداختن به طریق باز ٬ زیر بیهوشی عمومی یا بیحسی موضعی تکههای شکسته را زیر دید مستقیم جا می اندازند و آنها(Screw) ٬ پیچ (Pin) ٬ میخ (Plate) را به وسیله پلا ک استخوانی و یا میلهای که در مجرای مغز استخوان قرار می دهیم.

( درمان زانوی پرانتزی و جراحی باز  )

زانوی پرانتزی بدون عمل جراحی در کلینیک آرامیس طب :

هماهنگونه در این مقاله بررسی کردیم درمان زانوی پرانتزی بدون عمل جراحی دارای روش های شناخته شده و ناشناخته ای است که شاد بسیاری از آنها نیاز به آزمون و خطا دارد . درکلینیک آرامیس طب با توجه به آزمایش کلیه ی راه های متخصصان این کلینیک توانسته اند راه های موثر و زود بازده را در جهت درمان زانوی پرانتزی بدون عمل جراحی پیدا کنند که شما میتوانید با تماس با کارشاسان این مجموعه ازمشاوره رایگان بهره مند شوید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳
موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

[kkstarratings]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *