کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان


کفش طبی، مناسب برای تمامی افرادReviewed by سلگی on May 1Rating: 5.0کفش طبی، مناسب برای تمامی افرادکفش طبی یکی از مهمترین آیتم هایی است که بسیاری از افراد به آن نیاز دارند. از زمان های قدیم بسیار شنیده ایم که پا قلب دوم ماست. این سخن گزافه نیست، چرا که بسیاری از فعالیت های روزمره ما مثل راه رفتن یا ورزش های پیچیده به سلامت و قدرت پاهایمان بستگی دارد.

کفش طبی، مناسب برای تمامی افراد

کفش طبی، کفش طبی، مناسب برای تمامی افراد؛ موضوعی است که در این مقاله درباره آن صحبت می‌کنیم.

کفش طبی برای چه افرادی مناسب است؟

فارغ از اینکه چه شغل، سن یا موقعیتی داریم، همه­ ما جهت گذران امور روزمره خود به ایستادن، راه رفتن و گاه دویدن نیازمندیم. حال آنکه برخی افراد بنا بر شغل و موقعیت خود ملزم هستند ساعات بیشتری را روی پای خود بایستند یا مدت زمان طولانی تری راه بروند. در هر حال کفش طبی ابزاری است که برای همه­ی این موقعیت ها مورد توجه و نیاز است.

شاید در نگاه اول اینطور به نظر برسد که کفش طبی کاربردی پزشکی داشته و فقط جهت درمان درد یا آسیب های پاست، اما کاربرد این ابزار فراتر از بهبود آسیب هاست. در واقع با استفاده از کفش‌طبی می­توان از انواع آسیب های پا کاست اما همیشه باید در نظر داشت که پیشگیری بهتر از درمان است و ما باید وقتی نگاهدار سلامتیمان باشیم که دارای آن هستیم. همانگونه که لباس مناسبی میپوشیم تا از پوست و بدن خود محافظت کنیم، همانگونه که عینک آفتابی بر چشم می­زنیم تا چشممان را از نور شدید محافظت کنیم، کفش مناسب نیز در حالت سلامت بودن پاها به ما کمک می­کند تا این سلامتی را حفظ و مراقبت نماییم.

کلینیک ارتوپدی فنی
کفش‌طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان

علاوه بر آن اگر لازم است بنا به موقعیت شغلی خود زمان های طولانی روی پای خود بایستید یا در موقعیتی هستید که باید فعالیت سنگینی داشته باشید که به پاهای شما فشار می­آورند، کفش طبی ضرورتی جهت جلوگیری از آسیب های گریبان­گیر پاهای ما هستند. و اما افزون بر موارد یاد شده راجع به کاربرد های مراقبتی، مهم­ترین و تخصصی­ترین کاربرد کفش‌های طبی جهت درمان انواع آسیب ها مانند فاسئیت پلانتار، بنیون، آرتروز، خار پاشنه، ناهنجاری پنجه چکشی، درد کف پا و صافی کف پا است. بنابراین می­توان نتیجه گرفت کفش‌طبی برای همه­ی افراد با طیف متنوع فعالیت ها مناسب است و همچنین برای افرادی که درگیر آسیب دیدگی ناحیه­ی پا هستند قطعا از ضروریات است.

کلینیک تخصصی ارتوز و پروتز آرمیس طب مفتخر است با به کار گیری کارشناسان مجرب ارتوپدی فنی آماده ارایه خدمات زیر به کلیه ی بیماران و مراجعه کنندگان گرامی باشد:

۱- طراحی و ساخت انواع اسپلینت های کودکان و بزرگسالان

۲- بریس های اصلاح کننده دفورمیتی های زانو و انحراف ستون فقرات و وسایل کمکی مختلف جهت اندام ها

۳- طراحی و ساخت پروتزها ی اندامها شامل زیبایی، مکانیکی و الکترونیکی

۴- اسکن فشاری کف پا و تجزیه و تحلیل راه رفتن با دستگاه های پیشرفته

۵- ساخت کفی‌طبی با روش های قالبگیری، CAD/CAM و…

۶- ساخت انواع کفی طبی و کفش طبی کودکان، کف پای صاف، دیابتی، دفورمیتی های پا، خارپاشنه و…

۷- درمان انحراف ستون فقرات بدون جراحی

۸- درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی

۹- درمان صافی کف پا بدون جراحی

۱۰- ساخت بریس – ساخت ارتوز

و کلیه ی خدمات مرتبط با ارتوپدی در کلینیک ارتوپد فنی آرامیس طب انجام می شود. جهت اخذ مشاوره همواره میتوانید در ساعات کاری کلینیک با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳

موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *