دانستنی هایی در خصوص انواع کفی طبی

کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان


مزایای کفش طبی (پارت ۳)Reviewed by سلگی on May 8Rating: 5.0مزایای کفش طبی (پارت 3) کفش طبی یکی از مهمترین آیتم هایی است که بسیاری از افراد به آن نیاز دارند. از زمان های قدیم بسیار شنیده ایم که پا قلب دوم ماست. این سخن گزافه نیست، چرا که بسیاری از فعالیت های روزمره ما مثل راه رفتن یا ورزش های پیچیده به سلامت و قدرت پاهایمان بستگی دارد.

مزایای کفش طبی (پارت ۳)

کفش طبی، مزایای کفش طبی (پارت ۳) موضوعی است که در این مقاله درباره آن صحبت می‌کنیم.

مزیت های استفاده از کفش طبی

ترمیم و درمان بیماری هایی نظیر میخچه، خار پاشنه و جلوگیری از پیشرفت و رشد آنها

بسیاری از افراد دارای یکی از مشکلات خار پاشنه، میخچه، پینه و … در پاهای خود هستند. عدم قرارگیری صحیح پا درون کفش  و بر روی زمین در هنگام دویدن و یا راه رفتن، می تواند موجب فشار به نواحی دارای میخچه و خار پاشنه شوند. ایجاد فشار می تواند از عوامل اصلی پیشرفت و بدتر شدن این ضایعات در پا محسوب گردد. کفش طبی با کنترل فشار و فضا دهی مناسب به پا باعث جلوگیری از رشد این بیماری ها و وخیم تر شدن آنها می گردد و در صورتی که به طور مداوم استفاده شود موجب بهبود و برطرف شدن آنها نیز می شود.

کفش‌طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان

تحرک بهتر

درد پا یکی از معضلاتی است که موجب می شود افراد کمتر پیاده روی کنند و به مرور زمان تحرکشان برای فعالیت های روزمره کاهش یابد. درد هایی که در پا ایجاد می شوند و فرد را از تحرک باز می دارند دلایل مختلفی مانند صافی کف پا، خار پاشنه، انگشت چکشی و … می باشد. همه این عارضه ها با پوشیدن کفش طبی قابل درمان و کنترل هستند. بنابراین اگر افراد در طولانی از کفش‌طبی استفاده کنند، درد پای آنها کاهش می یابد و بدین ترتیب می توانند فعالیت بدنی خود را افزایش داده و برای انجام امور روزانه تحرک بهتر و بیشتری داشته باشند.

کفش‌های طبی کفش هایی هستند که به طور خاص برای ساختار پا طراحی شده اند و پشتیبانی دقیق از پا، آنها را از کفش های عادی جدا کرده است. اگر فرد دارای ناهنجاری های پیچیده پا باشد، باید به طور خاص از کفش های طبی و ارتوپدی استفاده کند. در برخی موارد ممکن است با توجه به نوع پا کفش‌های طبی به طور سفارشی ساخته شوند.

کلینیک تخصصی ارتوز و پروتز آرمیس طب مفتخر است با به کار گیری کارشناسان مجرب ارتوپدی فنی آماده ارایه خدمات زیر به کلیه ی بیماران و مراجعه کنندگان گرامی باشد:

۱- طراحی و ساخت انواع اسپلینت های کودکان و بزرگسالان

۲- بریس های اصلاح کننده دفورمیتی های زانو و انحراف ستون فقرات و وسایل کمکی مختلف جهت اندام ها

۳- طراحی و ساخت پروتزها ی اندامها شامل زیبایی، مکانیکی و الکترونیکی

۴- اسکن فشاری کف پا و تجزیه و تحلیل راه رفتن با دستگاه های پیشرفته

۵- ساخت کفی‌طبی با روش های قالبگیری، CAD/CAM و…

۶- ساخت انواع کفی طبی و کفش طبی کودکان، کف پای صاف، دیابتی، دفورمیتی های پا، خارپاشنه و…

۷- درمان انحراف ستون فقرات بدون جراحی

۸- درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی

۹- درمان صافی کف پا بدون جراحی

۱۰- ساخت بریس – ساخت ارتوز

و کلیه ی خدمات مرتبط با ارتوپدی در کلینیک ارتوپد فنی آرامیس طب انجام می شود. جهت اخذ مشاوره همواره میتوانید در ساعات کاری کلینیک با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳

موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *