تقسیم بندی بریس ها

ساخت انواع برریس در غرب تهران - ساخت بریس - ساخت بریس در تهران - مرکز ساخت بریس - سفارش بریس - بریس ارتوپدی - بریس دست - بریس پا - بریس گردن


بریس های زانوReviewed by آرامیس طب on Jul 26Rating: 5.0بریس های زانوبریس های زانو

بریس های زانو

آیا شما از درد زانو به علت آسیب شدید یا آرتروز و یا پرانتزی شدن رنج میبرید و نگران هستید؟ بریس زانو وسیله ایست که به آن نیاز دارید. یک بریس خوب با توجه به مشکل شما طراحی و ساخته میشود.
یک بریس خوب،میتواند بار را از اندام تحتانی شما به قسمت بالاتر یعنی ران ببرد و به کاهش درد در زانو کمک کند؛ زیرا ران گروه عضلانی بسیار بزرگتر و قوی تر است. و یا با اعمال نیروهای اصلاحی فشار را از قسمتهای پر فشار مفصل کم کند.
یکی از بهترین روش ها برای مقابله با درد زانو، راه رفتن در مسیر بدون شیب است. پزشک و ارتوزیست شما میتوانن به شما در تصمیم گیری برای بهترین و مناسب ترین نوع بریس زانو کمک کرده تا بتوانید فعالیتهای روزمره خود را بهتر و با درد کمتر انجام دهید.
بریس زانوی خوب برای حفظ سلامت و یا تسریع بهبود زانوی شما قابل اهمیت است. با این حال اگر کفش و یا کفی طبی مناسبی نداشته باشید، ممکن است سبب آسیب بیشتر شود. قبل از انجام فعالیت های بدنی علاوه بر بریس زانو، کفش مناسب نیز تهیه نمایید.
تحقیقات انجام شده نشان داده است که بریس زانو و استفاده ازکفی طبی در کاهش میزان درد، سفتی زانو و کاهش می‌زان دوز داروهای مصرفی بسیار موثر است.

انوع بریس زانو :

پیشگیری کننده: این بریس های زانو به افراد کمک می کنند تا از آسیب دیدن در هنگام ورزش های تماسی مانند فوتبال کمک کنند.

عملکردی: این بریس های زانو توسط افرادی که از قبل آسیب دیده اند، استفاده می شوند. هنگامی ‌که شما از پله‌ها پایین می‌رود به علت ضربه وارد شده به زانو، این عضو چهار برابر بیشتر از حالت عادی وزن بدن را تحمل می‌‌کند یعنی وزن بدن فشار ۴ برابری به زانو وارد می‌کند. در این شرایط بدون استفاده از یک محافظ مناسب، آسیب دیدگی زانو می‌‌تواند باعث کاهش توانایی حرکتی این اندام شود یا آن که درد در این ناحیه را بدتر نماید.

توانبخشی: این دسته از بریس های زانو برای ایجاد محدودیت در حرکت افرادی است که دچار آسیب شده اند یا از جراحی بهبود می یابند.

کاهنده فشار: این بریس زانو کمک می کند تا درد و التهاب را در افراد مبتلا به آرتروز زانو کاهش دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *