درمان زانوی پرانتزی و انواع ضایعات ناکامل نخاع

زانوی پرانتزی و درمان شکستگیهاReviewed by ندا سلگی on Jan 30Rating: 4.5زانوی پرانتزی و درمان شکستگيهازانوی پرانتزی در کودکان,زانوی پرانتزی,زانوی پرانتزی+درمان,زانوی پرانتزی حرکات اصلاحی,زانوی پرانتزی ارثی,زانوی پرانتزی چیست,زانوی پرانتزی چگونه درمان میشود,زانوی پرانتزی در بزرگسالان,زانوی پرانتزی خفیف,

زانوی پرانتزی و درمان شکستگیها

زانوی پرانتزی و درمان شکستگیها ،در این مقاله قصد داریم تا در موردزانوی پرانتزی و درمان شکستگیها بنویسیم . اما بهتر از قبل از پرداختن به موضوع زانوی پرانتزی و درمان شکستگیها  به نکاتی از درمان شکستگیها با جراحی باز و ثابت کردن آن صحبت کنیم تا در مقالات بعدی بتوانیم درک بیشتری از موضوع زانوی پرانتزی و درمان شکستگیها داشته باشیم. ( زانوی پرانتزی و درمان شکستگیها  )

اسکن پا,اسکن پا در غرب تهران,اسکن پا چیست,اسکن ارزان,اسکن پا تهران,اسکن پا هزینه,بهترین مرکزاسکن پا,اسکن پا مرکز,

 درمان شکستگیها با جراحی باز و ثابت کردن آن ( Open Reduction & Internal Fixation)

مواردی که اقدام به جا انداختن باز شکستگی با عمل جراحی میکنیم عبارتند از:

۱٫ مواردی که جا انداختن بسته امکان نداشته باشد.
۲٫ تکه شکسته کوچک باشد و نتوان آن را در جای خود ثابت کرد.
۳٫ تکه شکسته درون مفصل گیر کرده باشد.
۴٫ بافتهای نرم ٬ بین تکههای شکسته گیر کرده باشد و مانع جاافتادن آن شود. ( زانوی پرانتزی و درمان شکستگیها  )
۵٫ شکستگی درون مفصلی و با جابجایی همراه باشد.
۶٫ در مواردی که بیمار پیر است و به راه انداختن هرچه زودتر اوبرای جلوگیری از عفونتهای تنفسی ادراری و زخمهای بسترضروری باشد.
۷٫ در بعضی از بیماران مبتلا به تومورهای بدخیم مانند میلوم متعدد که نگه داشتن بیمار در بستر به مدت طولانی برای حال عمومی او خطرنا ک است.
۸٫ در مواردی که تخت بیمارستانی به قدر کافی در دسترس نباشدو یا تعداد بیماران زیاد باشد (مثلاً در مواقع جنگ ).
۹٫ گاه از نظر اقتصادی باصرفهتر است که شکستگی را با عمل جراحی ثابت کرد و بیمار را هرچه زودتر از بیمارستان مرخص نمود تا به کار خود بازگردد.
۱۰ . بالاخره شکستگی بعضی از استخوانها که باید حتماً به وسیله عمل جراحی معالجه شوند مثل شکستگی گردن استخوان ران و شکستگی ساعد با جابجایی در بزرگسالان.

درمان زانوی پرانتزی بدون عمل جراحی

در هر حال ٬ جراح باید عوارض عمل جراحی را در نظر بگیردو سپس اقدام به عمل جراحی کند. در کودکان بندرت باز کردن شکستگی و ثابت کردن آن به وسیله عمل جراحی ضرورت پیدامیکند و غالباً میتوان شکستگی را با جا انداختن بسته و یاکشش معالجه کرد.

زانوی پرانتزی بدون عمل جراحی در کلینیک آرامیس طب :

هماهنگونه در این مقاله بررسی کردیم درمان زانوی پرانتزی بدون عمل جراحی دارای روش های شناخته شده و ناشناخته ای است که شاد بسیاری از آنها نیاز به آزمون و خطا دارد . درکلینیک آرامیس طب با توجه به آزمایش کلیه ی راه های متخصصان این کلینیک توانسته اند راه های موثر و زود بازده را در جهت درمان زانوی پرانتزی بدون عمل جراحی پیدا کنند که شما میتوانید با تماس با کارشاسان این مجموعه ا زمشاوره رایگان بهره مند شوید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳
موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

[kkstarratings]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *