درمان کف پای صاف,درمان کف پای صاف کودک,درمان کف پای صاف با ورزش,درمان کف پای صاف طب سنتی,درمان کف پای صاف در نوجوانان,درمان کف پای صاف در طب اسلامی,درمان کف پای صاف در کودکی,درمان کف پای صاف چیست,درمان کف پای صاف با جراحی,درمان کف پای صاف با طب سنتی,

درمان صافی کف پا و عوارض موضعی شکستگی هاReviewed by ندا سلگی on Apr 28Rating: 5.0درمان صافی کف پا و عوارض موضعی شکستگی هادرمان صافی کف پا و عوارض موضعی شکستگی ها

درمان صافی کف پا و عوارض موضعی شکستگی ها

درمان صافی کف پا و عوارض موضعی شکستگی ها ،در این مقاله قصد داریم تا در مورددرمان صافی کف پا و عوارض موضعی شکستگی ها بنویسیم . اما بهتر از قبل از پرداختن به موضوع درمان صافی کف پا و عوارض موضعی شکستگی ها در خصوصن عوارض موضعی شکستگی ها صحبت کنیم تا در مقالات بعدی بتوانیم درک بیشتری از موضوع درمان صافی کف پا و عوارض موضعی شکستگی ها  داشته باشیم. ( درمان صافی کف پا و عوارض موضعی شکستگی ها  )

صافی کف پا,صافی کف پا در کودکان,صافی کف پا معافیت سربازی,صافی کف پا و معافیت,صافی کف پا در کودکان,صافی کف پا hill valgus,صافی کف پا معافیت,صافی کف پا درمان,صافی کف پا+درمان,صافی کف پا سخت,
مهمترین عوارض موضعی شکستگیها عبارتند از:

۱٫ عوارض پوستی
الف ) شکستگیهای باز ٬ گاه با آسیبهای وسیع پوستی همراهاستدر این موارد باید بعد از پا کسازی بافتهای آسیب دیده ٬ زخم رامرتب پانسمان کرد تا بافت التیامی آن را بپوشاند. گاه پیوندپوست لازم می شود. در مواردی که شکستگی احتیاج به عملجراحی دارد و در ضمن آسیب پوستی هم وجود دارد ٬ عملجراحی باید تا جوش خوردن کامل زخم به تأخیر افتد وشکستگی موقتاً با فیکساتور خارجی ثابت شود.
ب ) تاولهای پوستی
این عارضه در شکستگیهایی که با تورم زیاد همراه هستندبهوجود میآید. به همین جهت بعضی جراحان قبل از جاانداختن شکستگی و گچگیری پوست ٬ عضو شکسته را با محلولضدعفونی شستشو می دهند و سپس گچگیری میکنند تا درصورت پیدایشتاول ٬ عفونی نشود.
ج ) زخمهای ناشی از فشار گچدر مواردی که به قدر کافی پنبه در نواحی که استخوان زیر پوستاست گذاشته نشود بهوجود میآیند. برای جلوگیری از پیدایشاین زخمها باید اولاً پنبه به قدر کافی زیر گچ گذاشته شود و ثانیاًدر صورت شکایت بیمار از درد در نواحی مستعد برای ایجادزخم ٬ باید با باز کردن پنجره در گچ ٬ آن ناحیه را بازرسی و درمانکرد.
د) زخمهای بستر
در افراد پیر که به علت شکستگی مدتی در بستر بیحرکتمیمانند بهوجود میآیند. این زخمها بیشتر در ناحیه خاجی ٬پاشنه پا ٬ سراستخوان نازکنئی و برجستگی بزرگ استخوان ران(تروکانتر بزرگ ) به وجود می آیند. برای پیشگیری از پیدایش اینزخمها باید شکستگی این بیماران را هرچه زودتر ثابت کرد و آنهارا به راه انداخت. در مدتی که این بیماران در بستر هستند ٬ بایدمرتباً آنها را چرخانیده و جابجا کرد.

( درمان صافی کف پا و عوارض موضعی شکستگی ها  )

درمان صافی کف پا بدون عمل جراحی در کلینیک آرامیس طب :

هماهنگونه در این مقاله بررسی کردیم درمان صافی کف پا بدون عمل جراحی دارای روش های شناخته شده و ناشناخته ای است که شاد بسیاری از آنها نیاز به آزمون و خطا دارد . درکلینیک آرامیس طب با توجه به آزمایش کلیه ی راه های متخصصان این کلینیک توانسته اند راه های موثر و زود بازده را در جهت درمان صافی کف پا بدون عمل جراحی پیدا کنند که شما میتوانید با تماس با کارشاسان این مجموعه ا زمشاوره رایگان بهره مند شوید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳
موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *