اسکن کف پا

منظور از اسکن کف پا چیست؟

اصولا اسکن پا برای ساخت کفش طبی یا کفی طبی باید حالت پای شخص در نحوه قدم برداشتن مشخص کرد در روشهای سنتی قبلا پای شخص را در قالبهای گچ مخصوص شکست بندی می کردند و درزمان خشک شدن قالب پای طرف را برای ساخت کفی طبی یا کفش طبی استفاده می کردند. اما امروز با ایجاد تجهیزات پیشرفته علمی دستگاه این کار را به صورت سه بعدی انجام می دهد و از مراحل مختلف قدم برداشتن شخص از  پاشنه، پنجه پا کف پا وحتی عضلات ساق پا ران و لگن طی می کنیم که در حد چند صدم ثانیه می باشد  ارزیابی کرده و عکس آن را در روی صفحه مانیتور نشان می دهد.

ویژگی های اسکن کف پا

  • ایجاد تصویری سریع و واضح  از “طرح دیجیتالی” کف پا
  • قابلیت اصلاح وضعیت کف پا توسط متخصص ارتوپدی فنی پیش از اسکن انجام می شود
  • ایجاد اندازه های دقیق  و تشخیص نوع پوست کف پا توسط اسکن
  • خطای این روش کمتر از ۰٫۵ میلی متر برای اندازه گیری هر پا است.
  • از داده‌های اسکن برای ساخت سفارشی کفی و کفش طبی استفاده می‌شود.
  • اسکن سه بعدی با تمام دستگاه‌های اصلی CAD/CAM سازگاری دارد

پادکست

پادکست

برای مشاوره رایگان ، تماس بگیرید.

0937-8965049

021-44386073

انواع اسکن کف پا

اسکن پا اتوماتیک سه بعدی کف پا :

این اسکنر از سیستم لیزر و دوربین های پیشرفته بهره برداری  شده است. این دستگاه بسیار سریع، دقیق و قابل حمل با کاربری آسان می باشد. این اسکنر تا ۱۵۰ میلی متر و ارتفاع ۲۵۰ میلی متر را اسکن می‌کند. پس از آن که بیمار در موقعیت صحیح قرار گرفت، اسکن پا به طور تمام خودکار شروع می‌شود و ظرف چند ثانیه مدلی سه بعدی را از کف پا به دست می‌دهد. نرم افزار اسکنر داده‌های هر بیمار را ثبت می‌کند و نرم افزار اندازه گیری ابعاد اصلی پا را اعلام می‌کند. از اسکنر سه بعدی خودکار می‌توان به عنوان یک دستگاه مجزا برای اندازه گیری کف پا و برآورد سایز استفاه کرد یا می‌توان آن را در آنالیز شکل و ساخت سفارشی کفی و کفش طبی به کار برد. این اسکنر برای اسکن قالب‌های کفش نیز به کار برده می‌شود.

 

اسکن پا قابل حمل سه بعدی کف پا :

این اسکنر سه بعدی از تکنولوژی تایید شده لیزر بهره می‌گیرد و از ۸ دوربین و ۴ نورافکن لیزر تشکیل می‌شود. تکنولوژی لیزر انجام اسکن را در نور محیطی ممکن می‌کند. دستگاه در بسیاری از محیط‌های مختلف دقیق و کاربرپسند است. اسکنر به نرم افزار اندازه گیری و  آنالیز کف پا و قالب کفش نیز مجهز است.

 

اسکن پا دو بعدی:

این اسکنر سه بعدی از تکنولوژی تایید شده لیزر بهره می‌گیرد.

ویدیو

لیست‌پخش

3 ویدئوها
آرامیس طب پیشرو در تهیه و تولید و ارائه محصولات و خدمات مرتبط با : کفش طبی ، دوخت کفش طبی ، فروش کفش طبی ، کفش طبی چرم ، کفی طبی ، ساخت کفی طبی ، فروش کفی طبی ، اسکن پا و انواع بریس در خدمت تمام مشتریان و مراجعه  کنندگان گرامی میباشد.

جهت اخذ مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های تماس موجود در بخش تماس سایت با ما در ارتباط باشید.

گالری تصاویر

سوالات متداول

1- سوال اول

سوال اول

2- سوال دوم

سوال اول