درمان زانوی پرانتزی با طب سنتی,درمان زانوی پرانتزی,درمان زانوی پرانتزی با ورزش,درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی,درمان زانوی پرانتزی در بزرگسالی,درمان زانو پرانتزی,درمان زانو پرانتزی با ورزش,درمان زانوهای پرانتزی,درمان زانو پرانتزی در بزرگسالان,درمان زانو پرانتزی بدون جراحی,

درمان زانوی پرانتزی و آسیب نخاعReviewed by ندا سلگی on Jul 9Rating: 4.5درمان زانوی پرانتزی و آسیب نخاعدرمان زانوی پرانتزی با طب سنتی,درمان زانوی پرانتزی,درمان زانوی پرانتزی با ورزش,درمان زانوی پرانتزی با جراحی,درمان زانوی پرانتزی با بریس,درمان زانوی پرانتزی در نوجوانان,درمان زانوی پرانتزی در بزرگسالان,درمان زانوی پرانتزی در کودکان,درمان زانوی پرانتزی در بزرگسالی,درمان زانوی پرانتزی با لیزر,

درمان زانوی پرانتزی و آسیب نخاع

درمان زانوی پرانتزی و آسیب نخاع Cranial knee and spinal cord injury ،در این مقاله قصد داریم تا در مورد درمان زانوی پرانتزی و آسیب نخاع بنویسیم . اما بهتر از قبل از پرداختن به موضوع درمان زانوی پرانتزی و آسیب نخاع در خصوص درمان آسیبهای نخاعی ناشی از ضربه های ستون فقرات صحبت کنیم تا در مقالات بعدی بتوانیم درک بیشتری از موضوع درمان زانوی پرانتزی و آسیب نخاع داشته باشیم. ( درمان زانوی پرانتزی و آسیب نخاع )

درمان آسیبهای نخاعی ناشی از ضربه های ستون فقرات

مراقبت از بیمار جهت جلوگیری از زخم بستر به صورت Stryker چرخاندن بیمار ٬ هر ۲ ساعت یا استفاده از تختهای دوارو تشکهای ژلهای ( Air Matress) یا تشکهای بادی (Bed)مفید است. ( Gelly Matress)
ا گر کنترل ادراری ندارد سوند بگذاریم ولی همزمانآنتیبیوتیک بدهیم تا عفونت نکند.حرکت پاسیو مفاصل لازم استتا خشکی مفصل رخ ندهد.پس از بهبودی نسبی ٬ بیمار باید با یا بدون بریسراهاندازیشود؛ خصوصاً ا گر ضایعه زیر سطح دهمین مهره پشتی باشد ٬بیمار میتواند با بریس راه برود. عدهای برای جلوگیری از زیادبستری شدن بیمار و زود راه انداختن وی ٬ عمل جراحی انجاممی دهند و ستون فقرات بیمار را فیکس میکنند.
لامینکتومی جز در موارد فشار به نخاع فایدهای ندارد و ازطرفی چون مهرهها را بیثبات میکند اثر معکوس هم خواهدداشت.
باید به بیمار روش کنترل ادرار و مدفوع آموزش داده شود وقایسه محل آسیبهای ستون مهرهای با قسمتهایمختلف نخاعاز روانپزشک هم برای تفهیم وضعیت وی به خودش کمکبگیریم و نیز از مددکار اجتماعی بخواهیم با توجه به تواناییهایبیمار شغل مناسبی برای وی پیدا کند.
در درمان بیماران نخاعی ٬ علاوه بر جنبه طبی قضیه باید بهجنبه روانی اجتماعی هم توجه کرده و از متخصصینمربوطه کمکهای لازم را گرفت تا بتوان علیرغم ناتوانیهای
موجود ٬ بیمار را قادر به زندگی مستقل کنیم.

درمان زانوی پرانتزی و آسیب نخاع Cranial knee and spinal cord injury

این مقاله ممکن است با کلمات درمان زانوی پرانتزی با طب سنتی,درمان زانوی پرانتزی,درمان زانوی پرانتزی  با ورزش,درمان زانوی پرانتزی با جراحی,درمان زانوی پرانتزی با بریس,درمان زانوی پرانتزی در نوجوانان,درمان زانوی پرانتزی در بزرگسالان,درمان زانوی پرانتزی در کودکان,درمان زانوی پرانتزی در بزرگسالی,درمان زانوی پرانتزی با لیزر, نیز در گوگل جستجو شود.

درکلینیک آرامیس طب با توجه به آزمایش کلیه ی راه های متخصصان این کلینیک توانسته اند راه های موثر و زود بازده را در جهت درمان زانوی پرانتزی بدون عمل جراحی پیدا کنند که شما میتوانید با تماس با کارشاسان این مجموعه ا زمشاوره رایگان بهره مند شوید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳
موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *