درمان زانوی پرانتزی با طب سنتی,درمان زانوی پرانتزی,درمان زانوی پرانتزی با ورزش,درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی,درمان زانوی پرانتزی در بزرگسالی,درمان زانو پرانتزی,درمان زانو پرانتزی با ورزش,درمان زانوهای پرانتزی,درمان زانو پرانتزی در بزرگسالان,درمان زانو پرانتزی بدون جراحی,

درمان زانوی پرانتزی و شکستگی های بازReviewed by ندا سلگی on Feb 5Rating: 5.0درمان زانوی پرانتزی و شکستگی های بازدرمان زانوی پرانتزی,درمان زانوی پرانتزی با طب سنتی,درمان زانوی پرانتزی در بزرگسالان,درمان زانوی پرانتزی با لیزر,درمان زانوی پرانتزی با ورزش,درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی,درمان زانوی پرانتزی در کودکان,درمان زانوی پرانتزی با جراحی,درمان زانوی پرانتزی با فیزیوتراپی,درمان زانوی پرانتزی در نوجوانان,

درمان زانوی پرانتزی و شکستگی های باز

درمان زانوی پرانتزی و شکستگی های باز ،در این مقاله قصد داریم تا در مورد درمان زانوی پرانتزی و شکستگی های باز بنویسیم . اما بهتر از قبل از پرداختن به موضوع درمان زانوی پرانتزی و شکستگی های باز در خصوص نکاتی از شکستگی باز و درمان آن اصحبت کنیم تا در مقالات بعدی بتوانیم درک بیشتری از موضوع درمان زانوی پرانتزی و شکستگی های باز داشته باشیم. ( درمان زانوی پرانتزی و شکستگی های باز  )

شکستگی باز و درمان آن

شکستگی بازو,شکستگی باز,شکستگی باز چیست,شکستگی باز استخوان,شکستگی بازیلار,شکستگی بازو مسی,شکستگی بازو پلاتین,شکستگی بازو در کودکان,شکستگی بازوی چپ,شکستگی بازو در سالمندان,
ا گر استخوان شکسته در اثر پارگی پوست به بیرون راه یافته باشدآن را شکستگی باز گویند. زخم پوست ممکن است از سوراخ شدن پوست تا زخم وسیع با ضایعات فراوان ٬ متغیر باشد.( درمان زانوی پرانتزی و شکستگی های باز  )
استخوان شکسته ممکن است در مقطع زخم آشکار باشد و یادیده نشود ولی بهطور کلی برای بررسی زخم نباید انگشت یاوسیله جراحی در آن فرو کرده و به کاوش پرداخت . گاه شکستگی در اندامی که مبتلا به زخم پوستی به علل دیگری است دیده میشود. این نوع زخمها را باید از شکستگی باز افتراق داد.
شکستگی باز از فوریتهای ارتوپدی است ٬ که باید هرچه زودتردرمان شود. بهطور کلی پس از درمان اولیه (شوک ٬ خونریزی وغیره ) باید بلافاصله از زخم کشت تهیه شود و سپس زخم با گازاستریل پوشانده شود. آنتیبیوتیک پروفیلا کتیک برای بیمارتجویز شود و پس از بررسی وضعیت بیمار از نظر پروفیلا کسی کزاز ٬ سرم یا وا کسن ضدکزاز تجویز گردد. اقدام بعدی دبریدمان زخم و جاانداختن شکستگی است که این اعمال بهتر است دراطاق عمل و زیر بیهوشی عمومی انجام گیرد. حتی بهتر است درآوردن لباس از عضو شکسته هم زیر بیهوشی عمومی انجام گیرد.

( درمان زانوی پرانتزی و شکستگی های باز  )

بیمار احساس درد نکند. در این بیماران بهتر است حتیالامکان از بکار بردن تورنیکه خودداری شود زیرا بکار بردن آن از طرفی مانع تشخیص بافتهای مرده از زنده میشود و از طرف دیگر به علت کاهش ا کسیژن ٬ باعث آسیب بافتهایی که کمتر آسیب دیده اند می شود. قبل از هرگونه اقدام لازم است کشت وآنتیبیوگرام از زخم به عمل آید. آمار نشان می دهد که درعفونتهایی که متعاقب شکستگیهای باز بهوجود آمده در ۷۳درصد موارد عامل مولد عفونت همان میکروبی بوده که درکشت اولیه زخم به دست آمده است.

زانوی پرانتزی بدون عمل جراحی در کلینیک آرامیس طب :

هماهنگونه در این مقاله بررسی کردیم درمان زانوی پرانتزی بدون عمل جراحی دارای روش های شناخته شده و ناشناخته ای است که شاد بسیاری از آنها نیاز به آزمون و خطا دارد . درکلینیک آرامیس طب با توجه به آزمایش کلیه ی راه های متخصصان این کلینیک توانسته اند راه های موثر و زود بازده را در جهت درمان زانوی پرانتزی بدون عمل جراحی پیدا کنند که شما میتوانید با تماس با کارشاسان این مجموعه ا زمشاوره رایگان بهره مند شوید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳
موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

[kkstarratings]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *