درمان زانوی پرانتزی و انواع ضایعات طناب نخاعی

درمان زانوی پرانتزی و شکل گرفتن دوباره استخوانReviewed by ندا سلگی on Feb 19Rating: 5.0درمان زانوی پرانتزی و شکل گرفتن دوباره استخواندرمان زانوی پرانتزی,درمان زانوی پرانتزی با طب سنتی,درمان زانوی پرانتزی در بزرگسالان,درمان زانوی پرانتزی با لیزر,درمان زانوی پرانتزی با ورزش,درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی,درمان زانوی پرانتزی در کودکان,درمان زانوی پرانتزی با فیزیوتراپی,درمان زانوی پرانتزی با جراحی,درمان زانوی پرانتزی در نوجوانان,

درمان زانوی پرانتزی و شکل گرفتن دوباره استخوان

درمان زانوی پرانتزی و شکل گرفتن دوباره استخوان ، در این مقاله قصد داریم تا در مورد درمان زانوی پرانتزی و شکل گرفتن دوباره استخوان بنویسیم . اما بهتر از قبل از پرداختن به موضوع درمان زانوی پرانتزی و شکل گرفتن دوباره استخوان در خصوصمرحله شکل گرفتن دوباره استخوان صحبت کنیم تا در مقالات بعدی بتوانیم درک بیشتری از درمان زانوی پرانتزی و شکل گرفتن دوباره استخوان داشته باشیم. ( درمان زانوی پرانتزی و شکل گرفتن دوباره استخوان   )

مرحله شکل گرفتن دوباره استخوان( Remodeling Phase)

شکستگی پا,شکستگی پاشنه پا,شکستگی پای قناری,شکستگی پای گربه,شکستگی پا به انگلیسی,شکستگی پای مرغ عشق,شکستگی پای طوطی,شکستگی پاتولوژیک,شکستگی پای سگ,شکستگی پا در فوتبال,
این مرحله از زمان چسبیدن قطعات شکسته با کال استخوانی محکم تا بازگشت استخوان به شکل طبیعی و تشکیل کال استخوانی ادامه مییابد. این مرحله از چند ماه تا چند سال طول میکشد (با مطالعات انجام شده با ایزوتوپها ثابت شده است که این پدیده در استخوان درشتنی به مدت ۶ ۹ سال بعد ازشکستگی ادامه مییابد). بافت استخوانی که به صورت کلافه درهمی تشکیل شده است ٬ به تدریج در جهت وارد آمدن فشار به آن در امتداد هم قرار گرفته و به صورت تیغههایی درمیآید.
مجرای مغز استخوان به تدریج تشکیل میگردد. قطر استخوان درمحل شکستگی به تدریج کاهش یافته به حد طبیعی میرسد.

همان طور که ذ کر شد در مواردی که محل شکستگی با عمل جراحی به طور محکم ثابت شود ٬ کال استخوانی تشکیل نشده وقطعات شکسته بدون تشکیل بافت لیفی و غضروفی ٬ به وسیله نسج که از یک سیستم هاورسی به سیستم هاورسی دیگر متصل میشود به یکدیگر جوش میخورند.

( درمان زانوی پرانتزی و شکل گرفتن دوباره استخوان   )

جوش خوردن استخوان

* سه مرحله التهابی ٬ التیامی و شکلگیری دارد. ( درمان زانوی پرانتزی و شکل گرفتن دوباره استخوان   )
* عوامل خونی ٬ هورمونی و تغذیه ای در جوش خوردن مؤثر است.
* زمان جوش خوردن بستگی به سن ٬ محل شکستگی ٬ نوع شکستگی و نحوه درمان دارد.

 

زانوی پرانتزی بدون عمل جراحی در کلینیک آرامیس طب :

هماهنگونه در این مقاله بررسی کردیم درمان زانوی پرانتزی بدون عمل جراحی دارای روش های شناخته شده و ناشناخته ای است که شاد بسیاری از آنها نیاز به آزمون و خطا دارد . درکلینیک آرامیس طب با توجه به آزمایش کلیه ی راه های متخصصان این کلینیک توانسته اند راه های موثر و زود بازده را در جهت درمان زانوی پرانتزی بدون عمل جراحی پیدا کنند که شما میتوانید با تماس با کارشاسان این مجموعه ا زمشاوره رایگان بهره مند شوید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳
موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

[kkstarratings]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *