کمربند طبی برای چه افرادی مناسب است؟

کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان


کمربند طبی برای چه افرادی مناسب است؟Reviewed by سلگی on Jun 5Rating: 5.0کمربند طبی برای چه افرادی مناسب است؟کمربند طبی چیست؟ دیسک کمر که به دیسک برآمده، دیسک پاره شده نیز شهرت دارد یکی از مسائل اساسی در خصوص ستون فقرات می باشد که امکان دارد در هر بخش از ستون فقرات صورت گیرد، ولی معمولا در قسمت کمر این مسئله پیش می آید. این نوع کمربند ها دارای خصوصیات مهمی می باشند.

کمربند طبی برای چه افرادی مناسب است؟

کمربند طبی برای چه افرادی مناسب است؟ موضوعی است که قصد داریم در این مقاله درباره ی آن بنویسیم.

مربند طبی چیست؟ دیسک کمر که به دیسک برآمده، دیسک پاره شده نیز شهرت دارد یکی از مسائل اساسی در خصوص ستون فقرات می باشد که امکان دارد در هر بخش از ستون فقرات صورت گیرد، ولی معمولا در قسمت کمر این مسئله پیش می آید. برای این حالت همواره درمان های اثرگذار و مفید زیادی وجود دارد که در میان آن ها به ‌کارگیری از کمربند طبی مطلوب ترین شیوه درمان است.

مشخصات کمربند طبی مطلوب برای درمان دیسک کمر

کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان

علل متنوع و گوناگونی وجود دارند که سبب می شوند یک کمربند طبی، مناسب دیسک کمر باشد که به تفسیر زیر می باشد:

  • راحتی

از خصوصیات کمربند طبی مطلوب می توان به راحتی آن اشاره نمود. به هیچ عنوان نباید زمانی که شخص در حال مقابله با درد است در پی چیزی باشد که سبب فقدان راحتی او شود. تعیین کمربند طبی تولید شد.ه با مواد نرم و دارای منافذی برای عبور هوا که می تواند گرما و رطوبت زائد را برطرف نماید بسیار حائز اهمیت است. این نوع کمربند ها تولید شد.ه از موادی چون نئوپرن است که سبب سوزش پوست نمی شود. تسمه های موجود در کمربند که قابلیت تنظیم دارند، خصوصیات ارگونومیک، قدرت تغییر و تنظیم آن با بدن من جمله ویژگی های یک کمربند مطلوب طبی که سبب می شود در زمان بکارگیری از آن احساس راحتی کرد.

  • قدرت استحکام و دوام

از دیگر خصوصیات کمربند طبی مطلوب می توان  قدرت استحکام و دوام را نام برد. طرح ریزی اینگونه کمربند بایستی بررسی شود تا اطمینان حاصل شود که قابلیت لازم برای ساپورت و حفاظت از کمر را دارد. کلیه کمربند ها طبق وارسی های لازم قوی و استوار می باشند. به راحتی قابل شستشو می باشند و می توان مجدد از آنها استفاده نمود.

  • وارسی مشتریان

معمولا نظر مشتری ها را بایستی نسبت به تولید کننده ها در اولویت قرار داد این مطلوب ترین ایده را به شخص می دهد که کدام نوع کمربند مطلوب تر است.

کلینیک تخصصی ارتوز و پروتز آرمیس طب  مفتخر است با به کار گیری کارشناسان مجرب ارتوپدی فنی آماده  ارایه خدمات زیر به کلیه ی بیماران و مراجعه کنندگان گرامی باشد:

۱-   طراحی و ساخت انواع اسپلینت های کودکان و بزرگسالان

۲-  بریس های اصلاح کننده دفورمیتی های زانو و انحراف ستون فقرات و وسایل کمکی مختلف جهت اندام ها

۳- طراحی و ساخت پروتزها ی اندامها شامل زیبایی، مکانیکی و الکترونیکی

۴- اسکن فشاری کف پا و تجزیه و تحلیل راه رفتن با دستگاه های پیشرفته

۵-  ساخت کفی طبی با روش های قالبگیری، CAD/CAM و…

۶- ساخت انواع کفی طبی و کفش طبی کودکان، کف پای صاف، دیابتی، دفورمیتی های پا، خارپاشنه و…

۷- درمان انحراف ستون فقرات بدون جراحی

۸- درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی

۹- درمان صافی کف پا بدون جراحی

۱۰ – ساخت بریس – ساخت ارتوز

و کلیه ی خدمات مرتبط با ارتوپدی در کلینیک ارتوپد فنی آرامیس طب انجام می شود. جهت اخذ مشاوره همواره میتوانید در ساعات کاری کلینیک با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳

موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *