کفش طبی مخصوص جانبازانReviewed by ن سلگی on Mar 2Rating: 5.0کفش طبی مخصوص جانبازان

کفش طبی مخصوص جانبازان

در این مقاله قصد داریم در خصوص کفش طبی مخصوص جانبازان مطلب بنویسیم. فارغ از نگارش این مقاله باید بگوییم که تولید کفش طبی مخصوص جانبازان در مجموعه ی ارامیس امکان پذیر می باشد و جهت اخذ هرگونه مشاوره در این خصوص میتوانید با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

کفش طبی۰۰

طراحی کفش ویژه جانبازان توسط مبتکر ایرانی

یک جوان ایرانی موفق شد که طراحی کفش ویژه جانبازان و معلولان رابا استقبال بالا انجام دهد که افراد فاقد دست، دارای مشکل زانو و کمردرد، افراد چاق، مسن و زنان باردار می‌توانند از این کفش  استفاده کنند.
در داخل پاشنه این کفش، یک ضامن تعبیه شده و این کفشها در دو مدل طراحی شده است.
درباره مدلی که از پشت کفش طبی می‌توان آن را پوشید، از پشت کفش دو زیپ دارد که سرزیپ‌ها با دو فنر به ضامن وصل میشود. بنابراین چنانچه ضامن فشار داده شود، فنر از پاشنه کفش آزاد شده و زیپ‌ها باز می‌شوند.

درد پا در افراد مسن بسیار شایع است و در بسیاری موارد با پوشیدن کفش نامناسب همراه است. در استرالیا، اداره امور جانبازان (DVA) هزینه های کفش طبی پزشکی را برای جانبازانی که در جنگها دچار ناهنجاری شدید پا می شوند، پوشش می دهد. تا کنون تقاضای زیادی برای کفش های جانبازان  وجود داشته چراکه اکثر کفش طبی ها که این معیار واجد شرایط ( کفش طبی مخصوص جانبازان ) را رعایت نمی کنند.اما آرامیس در نظر دارد شرایط ویژه ای را برای آماده سازی کفش طبی مخصوص جانبازان فراهم نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *