کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان


چه افرادی به کفش طبی نیاز دارندReviewed by سلگی on May 10Rating: 5.0چه افرادی به کفش طبی نیاز دارندکفش طبی یکی از مهمترین آیتم هایی است که بسیاری از افراد به آن نیاز دارند. از زمان های قدیم بسیار شنیده ایم که پا قلب دوم ماست. این سخن گزافه نیست، چرا که بسیاری از فعالیت های روزمره ما مثل راه رفتن یا ورزش های پیچیده به سلامت و قدرت پاهایمان بستگی دارد.

چه افرادی به کفش طبی نیاز دارند

کفش طبی، چه افرادی به کفش طبی نیاز دارند موضوعی است که در این مقاله درباره آن صحبت می‌کنیم.

چه کسانی به کفش طبی نیاز دارند

کفش‌های طبی دارای ویژگی های متعددی هستند که موجب می شود بسیاری از افراد از آنها استفاده کنند. کفش طبی دارای زیره قوی است که موجب می شود هنگام حرکت پا به راحتی نپیچد و این موجب میشود که فرد قدم های محکم و مطمئن بردارد. افرادی که برای راه رفتن و انجام فعالیت های روزانه به کفش‌های طبی نیاز دارند شامل این افراد می باشد:

کفش‌طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان

نیاز افراد مسن به کفش طبی

افراد سالخورده و مسن از جمله عمده ترین مشتریان کفش طبی به شمار می روند. با افزایش سن بدن افراد تحلیل رفته و استخوان های بدن نمی توانند به خوبی از ماهیچه ها پشتیبانی کرده و حرکات بدن را بدون نقص و به صورت نرمال انجام دهند. پاها از جمله اندام هایی است که با افزایش سن بیشترین تاثیر را می پذیرد. بنابراین پوشیدن کفش طبی می تواند تا حد زیادی از بروز درد های عضلانی و اسکلتی در افراد سالخورده جلوگیری کند.

کف پای صاف یا داشتن قوس شدید

افرادی که دارای قوس شدید در کف پای خود هستند مانند افرادی که کف پای صاف دارند، هنگام راه رفتن با درد و مشکل مواجه می شوند. این افراد برای درمان معضلات خود و همچنین کاهش درد در پاها، نیاز دارند که از کفش‌های طبی استفاده کنند.

زنان باردار

بسیاری از بانوان باردار در دوران بارداری گودی کمر پیدا می کنند. با کشیده شدن و بزرگ شدن شکم به سمت جلو، تمام وزن جنین به استخوان لگن و ستون مهره ها تحمیل می شود. در این حالت اگر پاها در حالت ایده آل قرار نگیرند، موجب افزایش کمر دردهای مزمن در زنان باردار می گردد. در این شرایط پوشیدن کفش‌های طبی می تواند با پشتیبانی از پا، فشار وارده به لگن، کمر و ستون مهره ها را کاهش داده و موجب فروکش کردن درد های ناشی از بارداری گردد.

کلینیک تخصصی ارتوز و پروتز آرمیس طب مفتخر است با به کار گیری کارشناسان مجرب ارتوپدی فنی آماده ارایه خدمات زیر به کلیه ی بیماران و مراجعه کنندگان گرامی باشد:

۱- طراحی و ساخت انواع اسپلینت های کودکان و بزرگسالان

۲- بریس های اصلاح کننده دفورمیتی های زانو و انحراف ستون فقرات و وسایل کمکی مختلف جهت اندام ها

۳- طراحی و ساخت پروتزها ی اندامها شامل زیبایی، مکانیکی و الکترونیکی

۴- اسکن فشاری کف پا و تجزیه و تحلیل راه رفتن با دستگاه های پیشرفته

۵- ساخت کفی‌طبی با روش های قالبگیری، CAD/CAM و…

۶- ساخت انواع کفی طبی و کفش طبی کودکان، کف پای صاف، دیابتی، دفورمیتی های پا، خارپاشنه و…

۷- درمان انحراف ستون فقرات بدون جراحی

۸- درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی

۹- درمان صافی کف پا بدون جراحی

۱۰- ساخت بریس – ساخت ارتوز

و کلیه ی خدمات مرتبط با ارتوپدی در کلینیک ارتوپد فنی آرامیس طب انجام می شود. جهت اخذ مشاوره همواره میتوانید در ساعات کاری کلینیک با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳

موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *