کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان


مزایای کفش طبی (پارت ۲)Reviewed by سلگی on May 6Rating: 5.0مزایای کفش طبی (پارت 2) کفش طبی یکی از مهمترین آیتم هایی است که بسیاری از افراد به آن نیاز دارند. از زمان های قدیم بسیار شنیده ایم که پا قلب دوم ماست. این سخن گزافه نیست، چرا که بسیاری از فعالیت های روزمره ما مثل راه رفتن یا ورزش های پیچیده به سلامت و قدرت پاهایمان بستگی دارد.

مزایای کفش طبی (پارت ۲)

کفش طبی، مزایای کفش طبی (پارت ۲) موضوعی است که در این مقاله درباره آن صحبت می‌کنیم.

مزیت های استفاده از کفش طبی

یک کفش مناسب برای افراد دیابتی

یکی از مشکلاتی که افراد نوروپاتی دیابتی با آن دست وپنجه نرم میکنند، عدم احساس درد و ناراحتی در پا هاست. به همین دلیل ممکن است افرادی که دیابت دارند متوجه آسیب و ضربه ای که به پای آنها وارد می شود، نشوند. اگر این افراد از کفش طبی استفاده نکنند ممکن است زخم های دیابتی در پای آنها ایجاد شود و مشکلات جدی را برایشان به وجود آورد. کفش های طبی  با دادن فضای مناسب به پا، موجب می شود که گردش خون در پاها افزایش پیدا کند و موجب کاهش زخم و آسیب به پا در افراد دیابتی می شوند. همچنین درد های عصبی پا را نیز در اینگونه افراد کاهش می دهند. بنابراین کفش‌طبی یکی از نیازمندی های افراد دیابتی به شمار می رود.

کلینیک ارتوپدی فنی
کفش‌طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان

کاهش درد

هر فرد به طور متوسط ​​تقریباً ده هزار قدم در روز برمی دارد. با در نظر گرفتن این نکته می توان متوجه شد که اگر کفش ها به درستی انتخاب نشوند می تواند موجب پا درد و بروز التهاب و آسیب در پا ها شوند. کفش طبی با داشتن فضای داخلی مناسب موجب می شود که انگشتان درون کفش به هم فشرده نشوند و قوس کف پا در حالتی مناسب قرار گیرد.

استفاده از کفش طبی سبب می شود که پا درون محفظه داخلی کفش فیکس شود و هنگام راه رفتن پا به سمت جلو نلغزد. در این حالت هنگام راه رفتن یا دویدن، نوک کفش به انگشتان پا فشار وارد نمی کند. تمامی نکات ذکر شده در کاهش درد پاشنه، کف و انگشتان پا بسیار موثر است. کفش‌های طبی در اندازه های مختلف موجود است و حتی برای افرادی که دارای پاهای بزرگی هستند نیز قابل سفارش و تهیه می باشد.

کلینیک تخصصی ارتوز و پروتز آرمیس طب مفتخر است با به کار گیری کارشناسان مجرب ارتوپدی فنی آماده ارایه خدمات زیر به کلیه ی بیماران و مراجعه کنندگان گرامی باشد:

۱- طراحی و ساخت انواع اسپلینت های کودکان و بزرگسالان

۲- بریس های اصلاح کننده دفورمیتی های زانو و انحراف ستون فقرات و وسایل کمکی مختلف جهت اندام ها

۳- طراحی و ساخت پروتزها ی اندامها شامل زیبایی، مکانیکی و الکترونیکی

۴- اسکن فشاری کف پا و تجزیه و تحلیل راه رفتن با دستگاه های پیشرفته

۵- ساخت کفی‌طبی با روش های قالبگیری، CAD/CAM و…

۶- ساخت انواع کفی طبی و کفش طبی کودکان، کف پای صاف، دیابتی، دفورمیتی های پا، خارپاشنه و…

۷- درمان انحراف ستون فقرات بدون جراحی

۸- درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی

۹- درمان صافی کف پا بدون جراحی

۱۰- ساخت بریس – ساخت ارتوز

و کلیه ی خدمات مرتبط با ارتوپدی در کلینیک ارتوپد فنی آرامیس طب انجام می شود. جهت اخذ مشاوره همواره میتوانید در ساعات کاری کلینیک با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳

موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *