درمان کف پای صاف بدون جراحی

کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان


درمان کف پای صاف بدون جراحی چگونه است؟Reviewed by سلگی on Jul 5Rating: 5.0درمان کف پای صاف بدون جراحی چگونه است؟درمان کف پای صاف بدون جراحی به صورت های متنوعی انجام می گیرد که هر یک از آن ها با توجه به تشخیص پزشک متخصص تجویز می شوند. شخصی که کف پای صافی دارد قسمت قوس کف پای او خیلی کم و یا اساسا کف پا دارای قوس نیست.

درمان کف پای صاف بدون جراحی چگونه است؟

درمان کف پای صاف بدون جراحی، درمان کف پای صاف بدون جراحی چگونه است؟ موضوعی است که قصد داریم در این مقاله درباره ی آن بنویسیم.

درمان کف پای صاف بدون جراحی به صورت های متنوعی انجام می گیرد که هر یک از این روش ها با توجه به تشخیص پزشک متخصص تجویز می شوند. شخصی که کف پای صافی دارد قسمت قوس کف پای او خیلی کم و یا اساسا کف پا دارای قوس نیست. قسمت قوس یا کمان پا که بخش داخلی پا است با بلند شدن از زمین بلند شده و در زمان استراحت پاها این بخش هم استراحت می کند. بیشتر اشخاص در قسمت داخلی پا از فضای چشمگیری برخوردار هستند، بلندی قوس پای هر شخص با شخص دیگر دارای تفاوت است. شیوه های متنوعی برای درمان پای.صاف بدون جراحی وجود دارد که متداول ترین آنها به کارگیری از کفی های طبی است.

بهترین راه برای درمان کف پای صاف بدون جراحی

کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان

بهترین راه به کارگیری از ابزار متناسب نظیر کفیهای طبی است. استفاده از این وسیله سبب حفاظت بیشتر قوس پا، تسهیم و کم نمودن نیرو بر روی پا می شود. این لوازم درمانی می تواند به ماهیچه ها و استخوان های مچ پا یاری رساند. این ابزاری که طرح ریزی و به صورت سفارشی تولید می شوند می تواند متناسب با پای شخص بیمار طراحی شوند و سبب محافظت هر چه بیشتر از پا در زمان راه رفتن، پیاده روی و ایستادن شود.

به کارگیری از کفش های راحت و کفی های طبی می تواند سبب حفاظت از قسمت قوس کف پا و استواری پاشنه پا شود. بایستی کفش هایی استفاده کرد که برای امور روزانه و فعالیت های ورزشی متناسب باشد کفی های طبی که در کفش به کار برده می شوند سبب نگهداری هر چه بیشتر پا و راحتی قوس کف پا می شوند.

کفی های طبی سبب کم نمودن درد کف پای صاف می شود و به شما این نیرو را می دهد که مدت زمان بیشتری در طول روز بر روی پای خود ایستاد.

پیاده روی و راه رفتن با به کارگیری از کفش های متناسب و استفاده از لوازم درمانی سفارشی می تواند در کاهش درد و ناراحتی کف پا و همچنین مهار صافی کف پا بسیار اثر بخش باشد.

کلینیک تخصصی ارتوز و پروتز آرمیس طب مفتخر است با به کار گیری کارشناسان مجرب ارتوپدی فنی آماده  ارایه خدمات زیر به کلیه ی بیماران و مراجعه کنندگان گرامی باشد:

۱-   طراحی و ساخت انواع اسپلینت های کودکان و بزرگسالان

۲-  بریس های اصلاح کننده دفورمیتی های زانو و انحراف ستون فقرات و وسایل کمکی مختلف جهت اندام ها

۳- طراحی و ساخت پروتزها ی اندامها شامل زیبایی، مکانیکی و الکترونیکی

۴- اسکن فشاری کف پا و تجزیه و تحلیل راه رفتن با دستگاه های پیشرفته

۵-  ساخت کفی طبی با روش های قالبگیری، CAD/CAM و…

۶- ساخت انواع کفی طبی و کفش طبی کودکان، کف پای صاف، دیابتی، دفورمیتی های پا، خارپاشنه و…

۷- درمان انحراف ستون فقرات بدون جراحی

۸- درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی

۹- درمان صافی کف پا بدون جراحی

۱۰ – ساخت بریس – ساخت ارتوز

و کلیه ی خدمات مرتبط با ارتوپدی در کلینیک ارتوپد فنی آرامیس طب انجام می شود. جهت اخذ مشاوره همواره میتوانید در ساعات کاری کلینیک با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳

موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *