درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی

کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان


درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی در کودکان و بزرگسالانReviewed by سلگی on May 10Rating: 5.0درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی در کودکان و بزرگسالاندرمان زانوی پرانتزی بدون جراحی با ملاحظه به اینکه اثرات ناخوشایندی بر ساختار نامطلوب زانو ها بر تندرستی دیگر قسمت های بدن ایجاد می کند از اهمیت بسیاری بهره مند است. انواع روش های متنوعی برای درمان این عارضه وجود دارد که با آگاهی از آنها توسط پزشک می توان به راحتی مسئله ایجاد شده را برطرف نمود.

درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی در کودکان و بزرگسالان

درما.ن زانوی پرانتزی بدون جراحی در کودکان و بزرگسالان موضوعی است که قصد داریم در این مقاله درباره ی آن بنویسیم.

درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی با ملاحظه به اینکه اثرات ناخوشایندی بر ساختار نامطلوب زانو ها بر تندرستی دیگر قسمت های بدن ایجاد می کند از اهمیت بسیاری بهره مند است. بدین جهت اکثر اشخاص در پی شیوه هایی برای درمان این عارضه در کودکان و بزرگسالان می باشند تا از ایجاد مسائل جانبی ممانعت نمایند.

انواع روش های درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی

 

درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی
کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان

همواره برای درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی روش های متنوعی وجود دارد که عبارتند از:

  • ماساژ تراپی

این روش همواره بر روی کودکان امتحان می شود و بکارگیری منظم و دقیق از این روش برای کم نمودن شدت زانو های پرانتزی کمک بسزایی می نماید. ماساژ تراپی مطلوب ترین روش برای اصلاح زانو های پرانتزی است.

بریس

یکی از انواع روش های درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی بریس می باشد. بریس های پا شیوه درمانی خیلی مطلوبی برای زانوی پرانتزی است، این بریس ها بایستی برای چندین روز معین در محل صدمه دیده استفاده شوند و در اخر پزشک متخصص طب فیزیکی می تواند به شخص اعلام نماید که چه عمل دیگری افزون بر این ضروری است که انجام دهد.

  • تقویت پا

با اعمال ورزش تقویت پا شخص می تواند به قدرتمند شدن عضلات ناحیه زانو کمک بسزایی نماید و بدین شیوه می تواند برخی نیروهایی که از ناحیه زانو پرانتزی آغاز می شود را کم کند. این شیوه اکثرا بر روی افرادی که زانوی پرانتزی اندکی دارند اثربخش است و در مجموع این کار با قرار دادن وزنه بین زانو ها و خم راست کردن آنها انجام می گیرد.

  • کفی کفش های ارتوپدی

از دیگر انواع روش های درمان. زانوی پرانتزی بدون جراحی استفاده از کفی کفش های ارتوپدی است. اگر شخصی مبتلا به این عارضه است راه رفتن برای شخص بسیار سخت و رنج اور خواهد بود. لگن، زانو، مچ پا نیرو را از روی قوزک پا برداشته که می تواند سبب اعمال درد و نیرو در قسمت ماهیچه ها شود. اگر شخص  این کفی ها را بکار نگیرد به هیچ عنوان نمی تواند نحوه قرار گیری پاهایش را اصلاح کند.

کلینیک تخصصی ارتوز و پروتز آرمیس طب  مفتخر است با به کار گیری کارشناسان مجرب ارتوپدی فنی  آماده  ارایه خدمات زیر به کلیه ی بیماران و مراجعه کنندگان گرامی باشد:

۱-   طراحی و ساخت انواع اسپلینت های کودکان و بزرگسالان

۲-  بریس های اصلاح کننده دفورمیتی های زانو و انحراف ستون فقرات و وسایل کمکی مختلف جهت اندام ها

۳- طراحی و ساخت  پروتزها ی اندامها شامل زیبایی، مکانیکی و الکترونیکی

۴- اسکن فشاری کف پا و تجزیه و تحلیل راه رفتن با دستگاه های پیشرفته

۵-  ساخت کفی طبی با روش های قالبگیری، CAD/CAM و…

۶- ساخت انواع کفی طبی و کفش طبی کودکان، کف پای صاف، دیابتی، دفورمیتی های پا، خارپاشنه و…

۷- درمان انحراف ستون فقرات بدون جراحی

۸- درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی

۹- درمان صافی کف پا بدون جراحی

۱۰ – ساخت بریس – ساخت ارتوز

و کلیه ی خدمات مرتبط با ارتوپدی در کلینیک ارتوپد فنی آرامیس طب انجام می شود. جهت اخذ مشاوره همواره میتوانید در ساعات کاری کلینیک با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳

موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *