طراحی و ساخت بریس با تکنولوژی های روز دنیا

کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان


جنس انواع مختلف بریسReviewed by سلگی on Jun 24Rating: 5.0جنس انواع مختلف بریس اگر شما هم به یک بریس یا ارتوز برای یکی از اندام های خود نیاز دارید، متخصص این کار می توانند یک قالب دقیق از اندام شما بسازد. این کار برای به دست آوردن تناسب دقیق و مناسب مهم است. پس از آماده شدن قالب، متخصص آن را به ارتوزهای سفت یا نرم تبدیل می کند.

جنس انواع مختلف بریس

بریس، جنس انواع مختلف بریس موضوعی است که در این مقاله درباره آن صحبت می‌کنیم.

جنس انواع مختلف بریس

اگر شما هم به یک بریس یا ارتوز برای یکی از اندام های خود نیاز دارید، متخصص ارتوپد می توانند یک قالب دقیق از اندام شما بسازد. این کار برای به دست آوردن تناسب دقیق و مناسب مهم است. پس از آماده شدن قالب، متخصص آن را به ارتوزهای سفت یا نرم تبدیل می کند. جنس ارتوز ها به دو دسته نرم و سخت تقسیم می شوند. در این مطلب بیشتر با مواد تشکیل دهنده ارتوز آشنا می شویم.

تنوع کاربرد بریس

بریس ها از نظر جنس و کاربرد متفاوت هستند. آنها لوازم پزشکی تجویزی هستند که برای اصلاح مشکلات بیومکانیکی پا یا سایر اندام های خود مانند مشکلاتی در نحوه راه رفتن، ایستادن یا دویدن می‌پوشید. آنها همچنین می توانند به بهبود درد پای ناشی از شرایط بیماری هایی مانند دیابت، التهاب کف پا، بورسیت و آرتریت کمک کنند. ارتوز حتی ممکن است به شما کمک کند از جراحی برای رفع صافی کف پا اجتناب کنید.

ساخت بریس
کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان

انواع‌بریس

بریس های سفت و سخت یا «ارتوزهای عملکردی» از موادی مانند پلاستیک یا فیبر کربن ساخته می شوند. آنها برای کفش های پیاده روی یا کفش های مجلسی پنجه بسته و پاشنه کوتاه مناسب هستند. این نوع ارتوز برای کاهش درد و فشار پا و همچنین درد در پاها، ران ها و کمر طراحی شده است. اگر پای شما آنطور که باید کار نکند می توانید تاثیر مناسب این ارتوز را احساس کنید.

ارتوزهای نرم یا «ارتوزهای سازگار» از مواد فشرده سازی نرم ساخته می شوند. آنها برای کاهش فشار از روی نواحی تحت فشار یا دردناک ناشی از بیماری هایی مانند فاشیای کف پا یا زخم پای دیابتی، بالشتکی ایجاد می کنند. به دلیل حجیم بودن آنها، ممکن است لازم باشد از ارتوزهای نرم با کفش های تجویزی استفاده کنید. همچنین می توانید ارتوزهای مخصوصی را که به عنوان تجهیزات ورزشی مانند چکمه های اسکی و اسکیت های یخ طراحی شده است، تهیه کنید.

کلینیک تخصصی ارتوز و پروتز آرمیس طب مفتخر است با به کار گیری کارشناسان مجرب ارتوپدی فنی آماده ارایه خدمات زیر به کلیه ی بیماران و مراجعه کنندگان گرامی باشد:

۱- طراحی و ساخت انواع اسپلینت های کودکان و بزرگسالان

۲- بریس های اصلاح کننده دفورمیتی های زانو و انحراف ستون فقرات و وسایل کمکی مختلف جهت اندام ها

۳- طراحی و ساخت پروتزها ی اندامها شامل زیبایی، مکانیکی و الکترونیکی

۴- اسکن فشاری کف پا و تجزیه و تحلیل راه رفتن با دستگاه های پیشرفته

۵- ساخت کفی‌طبی با روش های قالبگیری، CAD/CAM و…

۶- ساخت انواع کفی طبی و کفش طبی کودکان، کف پای صاف، دیابتی، دفورمیتی های پا، خارپاشنه و…

۷- درمان انحراف ستون فقرات بدون جراحی

۸- درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی

۹- درمان صافی کف پا بدون جراحی

۱۰- ساخت بریس – ساخت ارتوز

و کلیه ی خدمات مرتبط با ارتوپدی در کلینیک ارتوپد فنی آرامیس طب انجام می شود. جهت اخذ مشاوره همواره میتوانید در ساعات کاری کلینیک با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳

موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *