ارتوزهای ستون فقرات

گردنبند نرم

متعاقب گردن درد - لغزش مهره ها ي گردن - فتق ديسك مهره هاي گردن

گردنبند نیمه سخت

متعاقب گردن درد- لغزش مهره ها ي گردن - فتق ديسك مهره هاي گردن - سبك و راحت سوراخ دار براي كاهش تعريق - با ساپورت بيشتر نسبت به نوع نرم

گردنبند فیلادلفیا

متعاقب گردن دردهاي حاد بر اثر عفونت مهره ها آسيب مهره و بافت نرم گردن - سوراخدار براي كاهش تعريق

قوز بند مغناطیسی با وزنه

جلوگيري از افتادگي شانه- صاف نگه داشتن كمر در افراد داراي قوس پشتي- مورد مصرف خانمهاي جوان در سن بلوغ و افراد مبتلا به پوکی استخوان که دچار قوز پشتی هستند. کمک به تقویت عضلات گردنی و پشتی ضعیف و کشیده شده.

کمر بند طبی فنردار

متعاقب كمر درد هاي شديد گرم نگه داشتن ناحيه كمري

کمر بند طبی فنردار بلند

متعاقب كمر درد هاي شديد در ناحيه پشتي -گرم نگه داشتن ناحيه كمري – پشتي

جوت

برای شکستگی های جلوی مهره در نواحی سینه ای و کمری ستون فقرات، بیماری های مفصل(آرتروز و آرتریت روماتوئید)، اسپوندیلیت انکیلوزان، قوز ناشی از پوکی استخوان و کایفوز شوئرمن کاربرد دارد و بااعمال نیروی سه نقطه فشار از خم شدن جلو گیری میکند.

ارتوز Cash

ارتوز cash با عملکردی شبیه به جوت

میلواکی

جهت درمان اسکولیوز در سطوح مختل ستون فقرات بویژه ناحیه سینه ای فوقانی کاربرد دارد. قابلیت کنترل و اصلاح اسکولیوز تا حدی میتواند نیاز به درمان با جراحی را حل و یا آن را به تاخیر می اندازد.

بوستون

جهت درمان اسکولیوز در سطوح پایین ستون فقرات سینه ای وکمری

بریس چارلستون و پروویدنس

جهت استفاده شبانه برای درمان اسکولیوز با نظر پزشک

بالش طبی مخصوص خوابیدن

بالش های طبی موثر در کاهش فشار وارده به مهره های گردن و قسمت فوقانی ستون فقرات و حفظ انحنای طبیعی ستون مهره ها حفظ پوزیشن مناسب سرنسبت به بدن و کاهش کشیدگیهای ستون مهره ها میباشند. بالشهای طبی در مواردی که مشکلات آرتروز گردن و یا ناراحتیهای ستون مهره ها مانند دیسک کمر و دیگر مشکلات وجود دارند میتوانند کمک کننده باشند.

بالش طبی مخصوص نشستن

برای افراد مسن , افرادی که از ناحیه لگن دچار مشکل می باشند , زنان باردار ,افرادی که در ناحیه مقعد و باسن عمل جراحی انجام داده اند ,افرادی که وزن بالا دارند و یا مجبورند طولانی بنشینند و یادر ناحیه ستون فقرات مشکل دارندکاربرد دارد. بالش فشار به ناحیه را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد. همچنین در مکان هایی که دارای درجه حرارت(گرم یا سرد بودن )نامناسب می باشد استفاده از این بالش کمک بسیار زیادی در نادیده گرفتن این موضوع دارد