کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان


اسکن پا برای طراحی ارتزReviewed by سلگی on May 31Rating: 5.0اسکن پا برای طراحی ارتزاسکن پا روشی است که در آن می توان به سرعت به مشکلات و عارضه های موجود در پا پی برد.

اسکن پا برای طراحی ارتز

اسکن پا، اسکن پا برای طراحی ارتز موضوعی است که در این مقاله درباره آن صحبت می‌کنیم.

اسکن دیجیتالی پا

اسکن پا به ارزیابی سلامت بدن کمک می کند. پاها هر آنچه که در قسمت های فوقانی بدن وجود دارد را تحت تاثیر قرار می دهند. بسیاری از افراد ممکن است این نکته را درک نکنند که بدن یک زنجیره جنبشی بزرگ است و یک قسمت می تواند سایر قسمت های بدن را تحت تاثیر قرار دهد. ضعف یا عدم تعادل در پاها می تواند سایر نواحی بدن مانند زانو، باسن و ستون فقرات را نیز را متاثر کند. هنگامی که می ایستید، راه می روید یا می دوید، بدن شما در معرض نیروهای طبیعی قرار می گیرد که می تواند زنجیره جنبشی بدن را تحت فشار قرار دهد.

پاها به عنوان پایه و اساس کل بدن شناخته می شوند و اگر اساس و فونداسیون بدن صاف نباشد یا لرزان باشد، سایر اندام های بدن نمی توانند عملکرد منسجم و یکدست داشته باشند. بنابراین اسکن پا مشکلات فعلی پا و یا مشکلاتی که در آینده ممکن است برای پا ایجاد شود را تشخیص می دهد. لذا برای اسکن کردن پاها نیاز نیست حتما دچار درد و یا عارضه ای در پاها باشیم.

کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان

ساخت ارتزهای سفارشی با استفاده از اسکن‌پا

همانطور که در مقالات قبلی نیز اشاره شد از مهم ترین کاربرد های اسکن پا ساخت ارتز ها، کفی های طبی و کفش های ارتوپدی است. ارتز ها در واقع وسایل کمکی حرکتی هستند که به راه رفتن و حرکت صحیح اندام ها مخصوصا پا کمک می کنند. برای تهیه و طراحی ارتز، نیاز به قالب گیری از پا می باشد تا ارتز متناسب با شرایط و استاندار پای فرد ساخته شود. اسکن پا می تواند در بدست آوردن  قالب و سایز مناسب پا برای طراحی ارتز به پزشک ارتوپد کمک کند و با تصویری که از کف پا، طول و عرض آن ارائه می دهد، منجر به طراحی دقیق ارتز گردد.

کلینیک تخصصی ارتوز و پروتز آرمیس طب مفتخر است با به کار گیری کارشناسان مجرب ارتوپدی فنی آماده ارایه خدمات زیر به کلیه ی بیماران و مراجعه کنندگان گرامی باشد:

۱- طراحی و ساخت انواع اسپلینت های کودکان و بزرگسالان

۲- بریس های اصلاح کننده دفورمیتی های زانو و انحراف ستون فقرات و وسایل کمکی مختلف جهت اندام ها

۳- طراحی و ساخت پروتزها ی اندامها شامل زیبایی، مکانیکی و الکترونیکی

۴- اسکن فشاری کف پا و تجزیه و تحلیل راه رفتن با دستگاه های پیشرفته

۵- ساخت کفی‌طبی با روش های قالبگیری، CAD/CAM و…

۶- ساخت انواع کفی طبی و کفش طبی کودکان، کف پای صاف، دیابتی، دفورمیتی های پا، خارپاشنه و…

۷- درمان انحراف ستون فقرات بدون جراحی

۸- درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی

۹- درمان صافی کف پا بدون جراحی

۱۰- ساخت بریس – ساخت ارتوز

و کلیه ی خدمات مرتبط با ارتوپدی در کلینیک ارتوپد فنی آرامیس طب انجام می شود. جهت اخذ مشاوره همواره میتوانید در ساعات کاری کلینیک با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳

موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *