انواع کمربند طبی مناسب جا اندازی دیسک کمر

کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان


آشنایی کامل با کمربند طبیReviewed by سلگی on May 31Rating: 5.0آشنایی کامل با کمربند طبیکمربند طبی دیسک کمر می تواند یک عامل اثر بخش در یک برنامه درمانی برای بعضی وضعیت های ویژه ستون فقرات باشد و می تواند از ستون فقرات بعد از جراحی کمر حمایت کند‌. امکان دارد این ابزار به وسیله پزشک تجویز یا به وسیله نسخه پزشک تهیه شود. با ما باشید تا با زمان به کارگیری از این کمربند آشنا شوید.

آشنایی کامل با کمربند طبی

کمربند طبی، آشنایی کامل با کمربند طبی موضوعی است که قصد داریم در این مقاله درباره ی آن بنویسیم.

کمربند طبی دیسک کمر می تواند یک عامل اثر بخش در یک برنامه درمانی برای بعضی وضعیت های ویژه ستون فقرات باشد و می تواند از ستون فقرات بعد از جراحی کمر حمایت کند‌. امکان دارد این ابزار به وسیله پزشک تجویز یا به وسیله نسخه پزشک تهیه شود. اگرچه این کمربند ها را می توان بدون نسخه پزشک هم خریداری کرد و به کارگیری این کمربند مطابق دستورالعمل برای پیشگیری از صدمه دیدگی بیشتر در بخش کمر حائز اهمیت است. این کمربند ها معمولا دارای انواع مختلفی هستند که هریک مختص بخشی از بدن می باشند.

کمربند طبی چه آسیب هایی را درمان می کند؟

کفش طبی ، کفی طبی ، اسکن پا ، بریس ، ساخت بریس ، درمان زانوی پرانتزی ، درمان انحراف ستون فقرات ، درمان کف پای صاف ، ارتوز ، ارتوپدی در ستارخان

کمربند طبی به استقرار مهره های ستون فقرات در قسمت قفسه سینه تا مهره های وابسته به مفصل ساکروایلیاک یاری می رساند و اقسام متنوعی از حالت های پزشکی و آسیب ها من جمله برآمدگی، پارگی ، اسکولیوزیس، کم قطر بودن مجرای نخاعی، سیاتیک اسپوندیلوزیس، و…. را کم می کند.

چه زمان هایی می توان از کمربند طبی استفاده کرد؟

زمان استفاده از کمربند طبی در زنان و مردان بایستی در طول روز برای استقرار پیوستگی های T9 الی  SC  باشد. در زمان خواب به هیچ عنوان استفاده از کمربند طبی پیشنهاد نمی شود موقع خواب می توان از تشک های ویژه برای بیماران دچار به دیسک و… استفاده کرد.

درمان دیسک کمر با کمربند طبی

دیسک کمر منتهی به درد های حاد کمر می شود و استفاده از یک کمربند طبی، جهت درد و ناراحتی قسمت تحتانی کمر می تواند یک شیوه درمانی مطلوب برای کم کردن یا رفع دردی باشد که شخص تحمل می نماید. استفاده از این نوع کمربند ها می تواند به ممانعت از صدمه دیدگی کمک کند و همچنین با تمهید تراکم یازی و ساپورت مطلوب از بخش کمر ثبات آن را مهیا می سازد و به التیام هر چه بیشتر آن کمک می کند.

کلینیک تخصصی ارتوز و پروتز آرمیس طب مفتخر است با به کار گیری کارشناسان مجرب ارتوپدی فنی  آماده  ارایه خدمات زیر به کلیه ی بیماران و مراجه کنندگان گرامی باشد:

۱-   طراحی و ساخت انواع اسپلینت های کودکان و بزرگسالان

۲-  بریس های اصلاح کننده دفورمیتی های زانو و انحراف ستون فقرات و وسایل کمکی مختلف جهت اندام ها

۳- طراحی و ساخت پروتزها ی اندامها شامل زیبایی، مکانیکی و الکترونیکی

۴- اسکن فشاری کف پا و تجزیه و تحلیل راه رفتن با دستگاه های پیشرفته

۵-  ساخت کفی طبی با روش های قالبگیری، CAD/CAM و…

۶- ساخت انواع کفی طبی و کفش طبی کودکان، کف پای صاف، دیابتی، دفورمیتی های پا، خارپاشنه و…

۷- درمان انحراف ستون فقرات بدون جراحی

۸- درمان زانوی پرانتزی بدون جراحی

۹- درمان صافی کف پا بدون جراحی

۱۰ – ساخت بریس – ساخت ارتوز

و کلیه ی خدمات مرتبط با ارتوپدی در کلینیک ارتوپد فنی آرامیس طب انجام می شود. جهت اخذ مشاوره همواره میتوانید در ساعات کاری کلینیک با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۳۸۶۰۷۳

موبایل : ۰۹۳۷۸۹۶۵۰۴۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *