جستجودرسایت

کفی طبی و سن مناسب استفاده از کفی طبی

۱۳۹۶/۰۳/۰۳

کفی طبی و سن مناسب استفاده از کفی طبی

از سنین خردسالی باید پای کودک را با کفشی مناسب آشنا کرد تا کودک اولین قدم هایش را درست بردارد. پای کودک گوشتی است، او نیاز به کفشی دارد که پاشنه اش سفت و ساق دار باشد تا مچ پایش را بگیرد. بدین طریق کودک موقع راه رفتن محکم قدم برمی دارد. از نظر پزشکان متخصص استفاده از کفی طبی در افرادی که تغییر شکل آن ها هنوز به صورت ثابت درنیامده است، مفید است. یعنی در کودکان با استفاده از کفی طبی می توان صافی کف پا، پای طاقدیسی، انحراف پاشنه و انحراف زانوها به طرفین را اصلاح کرد. در سنین بالاتر نیز کفی اثر نگهدارنده دارد.بهترین نوع ارتز و کفی طبی با توجه به مدل کفشی انتخاب می‌شود که بیمار متناسب با موقعیت شغلی و اجتماعی خود ترجیح می‌دهد آن را به پا کند. برای مثال برای بیماران شاغل در محیط‌های رسمی اداری که به طور روزانه از پا درد معمول رنج می‌برند، کفی متناسب با کفش‌های رسمی تهیه می‌شود.کفی و کفش طبی سفارشی به صورت اختصاصی برای محافظت و راحتی پای شما طراحی می‌شوند. کفی طبی و کفش طبی سفارشی تجویزی برای شما و مناسب پای شما طراحی می‌شوند.

فروش کفی طبی کف پای صاف,فروش کفی طبی کفش,فروش کفی طبی,فروش کفی طبی پا,مراکز فروش کفی طبی کفش,مرکز فروش کفی طبی کفش,فروشگاه کفی طبی,فروش کفی های طبی,مرکز فروش کفی طبی,محل فروش کفی طبی,ساخت کفی طبی,ساخت کفی طبی شرق تهران,ساخت کفی طبی کفش,ساخت کفی طبی صافی کف پا,ساخت کفی طبی در کرج,ساخت کفی طبی در تهران,ساخت کفی طبی پا,ساخت کفی طبی در شیراز,ساخت کفی طبی در مشهد,ساخت کفی طبی در اصفهان,کفی طبی,کفی طبی ژله ای,کفی طبی کف پای صاف,کفی طبی افزایش قد,کفی طبی سیلیکونی,کفی طبی برای کف پای صاف,کفی طبی پا,کفی طبی برای صافی کف پا,کفی طبی چرمی,کفی طبی پای پرانتزی, خار پاشنه,خار پاشنه به انگلیسی,خار پاشنه درمان,خار پاشنه پا چیست,خار پاشنه+طب سنتی,خار پاشنه پا درمان,خارپاشنه و درمان,خارپاشنه ی پا,خارپاشنه در طب سنتی,خار پاشنه چیست؟,

مزایای کفی طبی بی‌شمار است. نخست این که چون کفی طبی برای پای هر بیمار تهیه می‌شود، کفی کاملاً اندازه پای اوست. از طرفی چون به دقت متناسب با پای بیمار تهیه می‌شود می‌توان آن را از مواد بادوام محکم ساخت تا احتمال این که باعث ناراحتی یا تحریک پای بیمار بشود به حداقل برسد.