. کفی طبی – کفش طبی – بریس – اسکن پا: ویژگی کفی طبی نامناسب
جستجودرسایت

ویژگی کفی طبی نامناسب

۱۳۹۶/۰۴/۱۶

ویژگی کفی طبی نامناسب

در این مقاله به این موضوع می پردازیم که کفی طبی نامناسب چه ویژگی هایی دارد و استفاده از آنها چه عواقبی در پی خواهد داشت؟براساس مطالعاتی که در دانشگاههای مطرح کشور ژاپن انجام گرفته، یک جفت کفی طبی مناسب نه تنها راحتی قدم هایتان را به همراه می آورد، همچنین به صورت بالقوه در کاهش آسیب به اندام تحتانی شما موثر است.

فروش کفی طبی کف پای صاف,فروش کفی طبی کفش,فروش کفی طبی,فروش کفی طبی پا,مراکز فروش کفی طبی کفش,مرکز فروش کفی طبی کفش,فروشگاه کفی طبی,فروش کفی های طبی,مرکز فروش کفی طبی,محل فروش کفی طبی,ساخت کفی طبی,ساخت کفی طبی شرق تهران,ساخت کفی طبی کفش,ساخت کفی طبی صافی کف پا,ساخت کفی طبی در کرج,ساخت کفی طبی در تهران,ساخت کفی طبی پا,ساخت کفی طبی در شیراز,ساخت کفی طبی در مشهد,ساخت کفی طبی در اصفهان,کفی طبی,کفی طبی ژله ای,کفی طبی کف پای صاف,کفی طبی افزایش قد,کفی طبی سیلیکونی,کفی طبی برای کف پای صاف,کفی طبی پا,کفی طبی برای صافی کف پا,کفی طبی چرمی,کفی طبی پای پرانتزی, خار پاشنه,خار پاشنه به انگلیسی,خار پاشنه درمان,خار پاشنه پا چیست,خار پاشنه+طب سنتی,خار پاشنه پا درمان,خارپاشنه و درمان,خارپاشنه ی پا,خارپاشنه در طب سنتی,خار پاشنه چیست؟,

علاوه بر این کفی ها میتواند دردهای حین تمرین را کاهش داده یا از وقوع آن جلوگیری کند، اما اگر زمان زیادی از استفاده از این کفی ها بگذرد، کارایی خود را به تدریج از دست می دهند. اما باید در حین استفاده از کفی طبی های خود به این سوالات جواب بدهید: اول اینکه آیا کفی های شما حالت حفاظت کننده خود را از دست داده اند؟ و یا اینکه آیا آثاری از پارگی یا ترک در کفی شما مشاهده شده؟

اگر این چنین است باید به شما بگوییم که کفی طبی کفش شما کارایی مفید خود را از دست داده اند و استفاده از آنها علاوه برای اینکه دیگر برای پاهای شما مفید نیستند بلکه بسیار مضر نیز می باشند.در واقعاین کفی ها نه تنها دیگر کمکی به شما نمیکند بلکه حتی خطرناک نیز خواهد بود. استفاده از کفی هایی که تاریخ مصرفشان گذشته میتواند منجر به پا درد، کمردرد و آسیب طولانی مدت به بافتهای بدن گردد. اگر عارضه ای که منجر به مراجعه شما به پزشک بوده ،‌ مجددا ظاهر شده،  نشان می دهد که شما باید کفی هایتان را عوض کنید. به همین خاطر است که چکاپ سالیانه کف پا برای پیشگیری از آسیبهای احتمالی  توصیه میگردد.

حال اگر میخواهید به حداکثر کارایی و راحتی در حین گام برداشتن دست پیدا کنید، از کفی های طبی اختصاصی استفاده کنید. بزرگترین مشکلی که کفی های پیش ساخته دارند این است که برای پای میانگین جمعیت ساخته شده اند. اگر از درد پا رنج میبرید،‌مراجعه به یک پزشک میتواند کمک کننده باشد. گاهی ممکن است حتی شما فکر کنید کف پای صافی دارید اما در معاینات پزشکی معلوم میشود که پای شما نرمال بوده یا حتی قوس اضافی داشته، لذا استفاده از کفی های اشتباهی میتواند آسیب زیادی به شما وارد نماید.