. کفی طبی – کفش طبی – بریس – اسکن پا: انواع کفی طبی برای انواع کف پای صاف
جستجودرسایت

انواع کفی طبی برای انواع کف پای صاف

۱۳۹۶/۰۲/۲۰

انواع کفی طبی برای انواع کف پای صاف

وظیفه هر کفی طبی باید این باشد که انواع ناهنجاری های بدن و یا الگوهای غلط راه رفتن را اصلاح کند. این کفی ها تنها به منظور تصحیح صافی کف پا به کار گرفته نمی شوند؛ بلکه هدف اصلی آن ها راحت تر کردن ایستادن، راه رفتن و دویدن است. به این ترتیب که به مقدار بسیار کمی، زاویه هایی را که در آن ها به پا ضربه می خورد، تغییر می دهند.

صافی کف پا مشکلی است که در آن قوس کف پا که معمولاً در سمت داخلی کف پا دیده میشود از بین رفته است. صافی کف پا در بسیاری افراد از نوع صافی قابل انعطاف یا Flexible flat foot است. این افراد وقتی سرپا می ایستند کف پایشان صاف است ولی وقتی روی پنجه پا می ایستند یا وقتی که پایشان را از زمین بلند میکنند قوس کف پا تشکیل میشود. هر شخصی با مقدار مشخصی از یک لایه نرم در کف پای خود متولد می شود. این لایه بالشتکی به صورت طبیعی امواج ضربه ای را که به کف پا وارد می شوند، ملایم تر کرده و به شیوه ای مناسب به کل پا اعمال می کند. متاسفانه با افزایش سن افراد این لایه طبیعی در طول زمان اثر خود را از دست داده و تحلیل می رود.در بسیاری از بچه های نوپا وقتی که بچه تازه راه رفتن را آموخته است پدر و مادر متوجه صافی کف پای وی شده و وحشت زده به پزشک مراجعه میکنند. توجه داشته باشیم که صافی کف پا در این سن و سال کاملاً طبیعی است. در اکثر اوقات با افزایش سن بچه، بافت های کف پا بتدریج سفت تر شده و قوس کف پا معمولا تا سنین مدرسه رفتن بچه تشکیل میشود. اگر صافی کف پا تا بعد از این سنین هم ادامه پیدا کرده و موجب درد کف پا شد باید به پزشک مراجعه کرد.
 فروش کفی طبی کف پای صاف,فروش کفی طبی کفش,فروش کفی طبی,فروش کفی طبی پا,مراکز فروش کفی طبی کفش,مرکز فروش کفی طبی کفش,فروشگاه کفی طبی,فروش کفی های طبی,مرکز فروش کفی طبی,محل فروش کفی طبی,ساخت کفی طبی,ساخت کفی طبی شرق تهران,ساخت کفی طبی کفش,ساخت کفی طبی صافی کف پا,ساخت کفی طبی در کرج,ساخت کفی طبی در تهران,ساخت کفی طبی پا,ساخت کفی طبی در شیراز,ساخت کفی طبی در مشهد,ساخت کفی طبی در اصفهان,کفی طبی,کفی طبی ژله ای,کفی طبی کف پای صاف,کفی طبی افزایش قد,کفی طبی سیلیکونی,کفی طبی برای کف پای صاف,کفی طبی پا,کفی طبی برای صافی کف پا,کفی طبی چرمی,کفی طبی پای پرانتزی, خار پاشنه,خار پاشنه به انگلیسی,خار پاشنه درمان,خار پاشنه پا چیست,خار پاشنه+طب سنتی,خار پاشنه پا درمان,خارپاشنه و درمان,خارپاشنه ی پا,خارپاشنه در طب سنتی,خار پاشنه چیست؟,

جنس انواع کفی طبی

۱- کفی طبی نرم

۲- کفی طبی سخت

۳- کفی طبی تیمه سخت

 امروزه در بسیاری از مراکز توانبخشی و کلینیک های ارتوپدی فنی، با معاینه بالینی و لمس کف پا، مشاهده چگونگی راه رفتن و بر اساس تجربیات متخصص، کفی طبی برای افراد تهیه می شود. در مراکز توانبخشی در کشورهای پیشرفته، اطلاعات شخص با استفاده از دستگاه های اندازه گیری نیرو و فشار کف پا در حالت حرکت و ایستاده دریافت و پردازش می شود.